100 گیگ اینترنت رایگان برای اینترنت خانگی و ثابت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آذری جهرمی وزیر ارتباطات خبر اختصاص دادن ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان را در صفحه توییتر خود منتشر کرد و گفت؛ به اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت adsl دستور داده شده تا این میزان اینترنت رایگان را برای مشترکین خود فعال کنند

 

آذری جهرمی وزیر ارتباطات خبر اختصاص دادن ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان را در صفحه توییتر خود منتشر کرد و گفت؛ به اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت adsl دستور داده شده تا این میزان اینترنت رایگان را برای مشترکین خود فعال کنند

 

مطلب نیو – یکی از خبرهای خوب منتشر شده از طرف وزارت فناوری و ارتباطات امروز توسط آذری جهرمی وزیر ارتباطات بود که در صفحه توئیترش منتشر گردید.

آذری جهرمی در صفحه توییتر خود خبر از ارائه ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان به مشترکین adsl اینترنت خانگی را داد.

 

 

به علت شرایط به وجود آمده در سطح کشور و نیازمندی جامعه به ایجاد رفاه و سرگرمی برای تداوم حضور مردم در خانه این دستور به اپراتورها ارائه دهنده خدمات اینترنت خانگی داده شده تا با ارائه دادن ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان به مشترکین خود شرایط لازم را برای رفاه حال مردم و ایجاد سرگرمی برای آنها فراهم کنند.

 

 

 

همچنین آقای آذری جهرمی در خصوص تقاضای برخی از سلبریتی ها مبنی بر رفع فیلتر تلگرام گفت:

این فیلترینگ در اختیار من نبوده و همچنین اجازه لازم برای رفع فیلترینگ را ندارم و این موضوع را به اطلاع مراجع قضایی جهت پیگیری خواهم رساند.

به علت شرایط خاص به وجود آمده در سطح کشور و شیوع بیماری کرونا در بسیاری از شهرها یکی از موارد لازم برای عموم مردم ایجاد محیطی پرنشاط و همچنین فراهم نمودن برخی از امکانات برای رفاه مردم در این شرایط است و در نظر گرفتن اینترنت رایگان برای ایجاد سرگرمی در بین مردم را می توان یکی از راه کارهای مفید از طرف وزارت ارتباطات دانست.

 

  ماجرای حقوق 34 میلیون تومانی اکبر افتخاری مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری چیست ؟

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

5 نظر

  1. خبر خوبیه فقط این 100 گیگ شمال مودم ثابت ایرانسل هم میشه؟؟؟

  2. سلام،۱۰۰ گیگ اینترنت برای من فعال نشده،رشت

  3. شرکت شاتل با زیرکی ظاهرا در اکانت کاربران 100 گیگ ارائه کرده ولی با دستکاری تاریخ انقضا این ترافیک کاری کرده که کاربران نمیتوانند از آن استفاده کنند و هرچه اینترنت مصرف کنند از ترافیک پولی قبل آنها کم میشود همونطور که خودش گفته اول از ترافیکی کم میشه که تاریخ اعتبارش نزدیکتر باشه پس تاریخ اعتبار این بسته 100 گیگ رو انداخته اسفند 99 تا هر ترافیک پولی دیگه ای که کاربرا دارن زودتر استفاده بشه و مقدار ترافیک 100 گیگ رایگان دست نخورده باقی بمونه. بعد صبر میکنه پایان اسفند که شد تاریخ انقضا رو از اسفند 99 به اسفند 98 تغییر میده و وانمود میکنه یه اشتباه تایپی بوده که هم ترافیک منقضی بشه هم کسی نتونه ازش استفاده کنه. همه جا اعلام کرده ترافیک رو اختصاص داده اینجوری هم پیش وزارت ارتباطات خودش عزیز میکنه که من همراهی کردم با شما و هم هیچ ترافیکی رایگانی به کسی نمیده. چه کسی به این موضوعات رسیدگی میکنه؟ به کجا باید اعلام کنیم؟
    https://toranji.ir/2020/03/08/%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%db%b1%db%b0%db%b0-%da%af%db%8c%da%af%d8%a7%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%b4%d8%a7%d8%aa%d9%84/

  4. سلام
    شرکت شاتل عملا این اینترنت را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد و مصرف از ترافیک خریداری شده مشترکان صورت می‌گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.