یک کشته در تیراندازی پلیس به یک خودوری پراید در استان بوشهر

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

دیشب در حوالی ساعت ۲ بامداد بر اثر تیراندازی پلیس و ماموران انتظامی به یک خودرو پراید در استان بوشهر یکی از سرنشینان پراید به شدت زخمی شد و بر اثر جراحات وارده در صحنه حادثه درگذشت.

 

صحبت های رئیس پلیس درباره تیراندازی به سواری پراید:

دیشب در حوالی ساعت ۲ بامداد بر اثر تیراندازی پلیس به یک سواری پراید در  بوشهر یکی از سرنشینان پراید به شدت زخمی شد و بر اثر جراحات وارده در صحنه حادثه درگذشت.

 

در گفتگو با رئیس پلیس استان بوشهر در خصوص علت بروز حادثه:

سرهنگ جهانبخش طهماسبی توضیح داد که این حادثه در اطراف دشتستان به وقوع پیوست و عوامل انتظامی پاسگاه روستای نظرآقا در حدود ساعت ۲ بامداد در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که متوجه حضور یک پراید فاقد پلاک در این محدوده گشتند و زمانی که به راننده پراید دستور توقف داده اند او از توقف ممانعت کرد و بعد از یک تعقیب و گریز توسط مامور ین نیروی انتظامی و رعایت اصول تیراندازی توسط ماموران انتظامی و شلیک چند تیر هوایی به منظور اخطار جهت توقف خودرو پراید توسط راننده آن،متاسفانه راننده پراید به اخطارهای مأموران انتظامی توجهی نکرد و به راه خود ادامه داده است.

ماموران نیروی انتظامی برای متوقف کردن وسیله نقلیه به لاستیک این خودرو تیراندازی کردند ولی تیرها به سواری برخورد کرده و یکی از سرنشینان و راننده در این اتفاق بر اثر برخورد گلوله به شدت مجروح می شوند و راننده پراید در صحنه حادثه درگذشت و دیگر سرنشین خودرو پراید به مراکز درمانی و بیمارستانی انتقال داده شده است.

سرهنگ جهانبخش طهماسبی ضمن تسلیت به خانواده این فرد جان باخته در این حادثه بیان کرد که علت این حادثه در دست بررسی توسط پلیس ناجا می باشد

  تصادف هولناک کامیون با ماشین پلیس راهور در بزرگراه بعثت + فیلم و علت حادثه

 

 

 

 

همچنین ببینید:

ماجرای جالب خواستگاری علیرضا بیرانوند چیست؟ + فیلم برنامه دورهمی

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.