خانه / بهداشت و سلامت / بیماری ها و درمان / یک جراحی زیبایی تاریخ ساز بر روی یک دختر 15 ساله چینی

یک جراحی زیبایی تاریخ ساز بر روی یک دختر 15 ساله چینی

یک جراحی زیبایی تاریخ ساز بر روی یک دختر 15 ساله چینی

 

 

 

یک دختر ۱۵ ساله چینی که مدت ها از یک بیماری نادر رنج می برد به وسیله  یک عمل جراحی زیبایی و با کمک مالی خیرین توانست ظاهری زیبا دوباره پیدا کند.

او به علت بیماری نادری که به آن مبتلا بود ظاهر و پوست صورتش بسیار پیرتر و مسن تر از سنش بود و به علت این عارضه هرگز در انظار عمومی ظاهر نمی‌شد ولی بعد از عمل جراحی و بهبودی توانست برای اولین بار  در بین عموم مردم قرار گرفته و آزادانه در اجتماع زندگی کند.

 

علت این بیماری:

این یک بیماری پوستی نادر می باشد که پوست و اندام های داخلی این دختر را را تحت تاثیر قرار داده بود و طبق گفته‌ها مادر او نیز از این بیماری رنج می برده.

این جراحی بر روی صورت این دختر هفت ساعت و نیم به طول انجامید و هزینه ای بالغ بر ۲۰ هزار پوند در بر داشت که هزینه این عمل جراحی توسط خیرین جمع آوری و پرداخت شد.

طبق گفته پزشک معالج او تا زمان بهبودی به او اجازه نداده بود که به آینه نگاه کند و بعد از بهبودی و نگاه کردن به آینه و دیدن چهره جدید خودش دیگر نمی توانست جلوی اشک های خود را بگیرد.

 

 

 

همچنین ببینید

مهره های کمر انسان به وسیله صفحاتی که از جنس غضروف که دارای انعطاف پذیری هستند جدا میگردند و این صفحات باعث کاهش فشار مهره ها بر یکدیگر می گردد

درمان دیسک کمر با ورزش های مناسب این عارضه

  دیسک کمر یکی از عارضه ها و مشکلاتی است که برای برخی از افراد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *