گرفتار شدن صدها خودرو در محور مشهد به تربت بر اثر کولاک شدید + فیلم حادثه

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

گرفتار شدن صدها خودرو در محور مشهد به تربت بر اثر کولاک شدید + فیلم حادثه

 

در حال حاضر به علت بارش شدید برف و کولاک در محور مشهد به تربت صدها خودرو و مسافر در برف و کولاک گرفتار شده اند و نیروهای امدادی و راهو ترابری در تلاش برای آزاد سازی خود روهای گرفتار و پاکسازی و شن ریزی محور ها برای بازگشایی محور و تردد مجدد خودروها می باشند.
کولاک در مشهد

گرفتار شدن صدها خودرو :در حال حاضر به علت بارش شدید برف و کولاک در محور مشهد به تربت صدها خودرو و مسافر در برف و کولاک گرفتار شده اند و نیروهای امدادی و راهور و  ترابری در تلاش برای آزاد سازی خودروهای گرفتار و پاکسازی و شن ریزی محور ها برای بازگشایی محور و تردد مجدد خودروها می باشند.

براساس توصیه های پلیس ناجا و راه و ترابری برای عبور از محورهای برف گیر باید لزوم احتیاط در نظر گرفته شود و از تردد ها و مسافرت های غیر ضروری در این فصل و در زمان بارش های برف و و ایجاد کولاک خودداری گردد.

در صورت تردد در این محورها باید با همراه داشتن لوازم ضروری در فصل زمستان از قبیل زنجیر چرخ و پوشاک و لوازم گرمایشی و همراه داشتن مواد غذایی لازم ضروری می باشد.

گرفتار شدن صدها خود رو در برف وکولاک

بر اساس اعلام راهداری و اداره حمل و نقل استان خراسان این محور به علت بارش شدید برف و لغزندگی جاده و کاهش دید بصورت بسته می باشد و گزارش ها حاکی از تلاش نیروهای امدادی و جاده ای برای بازگشایی محور را دارد ولی تا این لحظه از تردد وسایل نقلیه در این محور جلوگیری به عمل آمده است.

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.