کیمیا علیزاده بدون حجاب در مراسم سوگواری کشته شده گان سانحه هواپیما

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کیمیا علیزاده بدون حجاب در مراسم سوگواری کشته شده گان سانحه هواپیما

 

"اکنون

کیمیا علیزاده :

کیمیا علیزاده مدال آور المپیک گذشته که تنها زن ایرانی و بانوی ورزشکار ایرانی محسوب می‌گردد که توانسته است در المپیک برای ایران مدال کسب کند.

او در آخرین پست خود با قرار دادن یک مطلب  اعلام نمود که دیگر در زیر پرچم ایران مسابقه نخواهد داد  و قرار است برای کشور دیگری در مسابقات المپیک شرکت کند.

به نظر می رسد با انتشار این مطلب از سمت  او تصمیم قطعی خود را برای مهاجرت و خروج از ایران گرفته است و با این وضعیت نیز طبق قوانین بین المللی این تکواندوکار تا سال ۲۰۲۱ بعید به نظر می‌رسد که بتواند با پرچم کشور دیگری در مسابقات رسمی شرکت کند و   تنها راه شرکت کیمیا علیزاده در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ پناهنده شدن در یکی از کشورهای اروپایی و شرکت در این مسابقات در زیر پرچم آی او سی است.

  شاید هم او قید شرکت در المپیک ۲۰۲۰ را زده و برای حضور در مسابقات رسمی تکواندو در در سال ۲۰۲۱ خود را آماده می کند .حال او  در کشور هلند او به سر برده و در آنجا به تمرینات خود ادامه می‌دهد.

اکنون یک عکس کیمیا علیزاده بدون حجاب در فضای مجازی منتشر گشته که حضور او را در مراسم یادبود کشته شدگان هواپیمای بویینگ ۷۳۷ اوکراینی در یکی از دانشگاه های هلند نشان می دهد.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.