کیمیا علیزاده با پرچم آلمان در المپیک بازی خواهد کرد !

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کیمیا علیزاده با پرچم آلمان در المپیک بازی خواهد کرد !

بعد از اخبار منتشر شده در خصوص کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی که تنها دارنده مدال المپیک در کاروان ایران می باشد مبنی بر اینکه او ایران را ترک کرده و دیگر در زیر پرچم کشور ایران بازی نخواهد کرد در ابتدا اعلام شد که او و همسرش به کشور هلند مهاجرت و در آنجا مشغول به تمرین است.
کیمیا علیزاده زیر پرچم آلمان؛بعد از اخبار منتشر شده در خصوص کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی که تنها دارنده مدال المپیک در کاروان ایران می باشد مبنی بر اینکه او ایران را ترک کرده و دیگر در زیر پرچم کشور ایران بازی نخواهد کرد در ابتدا اعلام شد که او و همسرش به کشور هلند مهاجرت و در آنجا مشغول به تمرین است.

براساس اعلام نشریه BILD  کیمیا علیزاده زیر پرچم آلمان مسابقه خواهد داد:

ساعتی قبل نشریه بیلد آلمان با انتشار عکسی از کیمیا علیزاده بیان نمود که او در المپیک با پرچم آلمان مسابقه خواهد داد. بر این اساس احتمال سکونت او در آلمان و مسابقه برای کشور آلمان و در زیر پرچم این کشور دور از ذهن نیست .
البته اخبار مبنی بر پیشنهاد هایی برای او برای شرکت در المپیک توکیو از کشورهایی چون کانادا، هلند ،بلژیک و بلغارستان نیز ارائه شده است. بر اساس گزارش این روزنامه آلمانی کیمیا علیزاده فعلاً در هامبورگ اقامت خواهد داشت .
کیمیا علیزاده ۲۱ ساله در المپیک ریو ۲۰۱۶ توانست مدال برنز این مسابقات را برای کشورمان به گردن بیاویزد.
بعداز خروج غیر منتظره کیمیا علیزاده از ایران و اعلام مهاجرت او به کشور هلند عکس هایی از او در فضای مجازی منتشر گردید که نشان میدهد او کشف حجاب کرده و براساس پست اینستاگرامی که در صفحه خود منتشر کرد به احتمال قوی دیگر به ایران باز نخواهد گشت.
بیشتر بخوانید:

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

یک نظر

  1. میرزا خیبر

    ممنون از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.