کرونا پخش برنامه «خندوانه» را منتفی کرد + روایت رامبد جوان

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه با انتشار یک پست خبر از عدم تولید سری جدید برنامه خندوانه با توجه به شرایط و حال و هوای کنونی جامعه را داد.

 

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه با انتشار یک پست خبر از عدم تولید سری جدید برنامه خندوانه با توجه به شرایط کنونی کشور را داد.

 

مطلب نیو – در شرایط کنونی که کشور با بیماری کرونا درگیر شده است حفظ روحیه و بالا بردن سطح نشاط در جامعه یکی از ملزومات می باشد و ساخت برنامه های مهیج و شاد برای روزهای آتی و نوروز 99 در دستور کار صدا وسیما قرار گرفته است.

پیش از این قرار بود برنامه خندوانه که یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی می باشد با ساخت یک سری جدید از این برنامه برای نوروز 99 در لیست برنامه های صدا وسیما قرار بگیرد ولی متاسفانه رامبد جوان با انتشار یک پست جدید خبر از توقف تولید این برنامه را با توجه به حال و هوای این روزها در جامعه داد و نوشت:

«فصل جدید خنداونه بماند برای روزهایی که بی دغدغه‌تر زیر یک سقف جمع شویم. بماند برای روزهایی که با خیال آسوده، نفس عمیق بکشیم. بماند برای روزهایی که اگر یکی از ما عطسه کرد، دیگران با صدای بلند به او بگویند: عافیت باشه.

بماند برای روزهایی که من و گروهم هم دل خوش داشته باشیم که بخواهیم با شما تقسیم کنیم.

بماند برای روزهای بهتر.

خندوانه بماند برای روزهای دورتر.

به امید عافیت، سعادت و همدلی.

دلتنگ شما رامبد جوان

دهم اسفند نود و هشت.»

 

 

بیشتر بخوانید:  علی ابوالحسنی درگذشت + بیوگرافی این بازیگر

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.