کرونا عصر جدید را هم به تعطیلی کشاند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بعداز انتشار توقف تولید برنامه خندوانه از طرف رامبد جوان حال نوبت به مسابقه عصر جدید رسید و احسان علیخانی با انتشار این پست خبر از توقف ضبط این برنامه را داد !

 

بعداز انتشار توقف تولید برنامه خندوانه از طرف رامبد جوان حال نوبت به مسابقه عصر جدید رسید و احسان علیخانی با انتشار این پست خبر از توقف ضبط این برنامه را داد !

 

مطلب نیو – برنامه های تلویزیونی در حال تولید به علت انتشار ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی شرکت کنندگان و حضار بر اساس اعلام صدا و سیما بدون حضور تماشاگر درحال ضبط و آماده سازی می باشند.

برخی از این برنامه ها که قرار است در نوروز سال 1399 پخش گردند در حال تکمیل مراحل فیلم برداری خود هستند،در این میان با توجه به نیاز کشور به برنامه های شاد و جذاب در این روزها برای بالا بردن روحیه عمومی،برخی از عوامل تولید این برنامه ها به علت شیوع این بیماری و مشکلات حاصله خبر از توقف پخش و تولید این مجموعه ها را منتشر کرده اند.

البته همین موضوع مورد انتقاد بسیاری از رسانه ها و منتقدان هم قرار گرفته است.

 

بیشتر بخوانید:  کرونا پخش برنامه «خندوانه» را منتفی کرد + روایت رامبد جوان

 

به تازگی احسان علیخانی توضیحاتی درباره  ادامه ضبط «عصر جدید» منتشر کرده است که در ادامه آن را می‌خوانید:

«سلام رفقا

روز‌های عجیبی شده در پایان سال ٩٨، سالی پر تنش و پر فرار و نشیب؛ کرونا مهمترین آزمون امسال برای تک تک ماست. ترسناک نیست، ولی کاملاً جدیه. رعایت کنیم و به شدت مراقبت کنیم هم برای خودمون هم برای سایرین ….

ویروس کرونا، بزرگترین ضربه رو به ضبط و تولید «عصر جدید» زده، اما حتما سلامتی تماشاگر و شرکت کننده و عوامل مهمترین موضوعه و با شیوع این ویروس و ابلاغ وزارت بهداشت ضبط ما متوقف شد و هر چیزی که شما خواهد دید، چه مرحله راستی آزمایی و چه مسابقه اصلی، اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه ضبط شده است. فقط ٢ قسمت بدون تماشاگر ضبط کردیم که خیلی مطلوب نیست بدون حضور شما.

  روایت بغض‌آلود پسر حبیب از لحظه دیدن خبر فوت پدرش؛ چرا عکس پیکرش را پخش کردید؟ + فیلم

منتظریم ببینیم با رعایت و همت همگی چه زمانی شرایط عادی خواهد شد که با حضور شما ضبط برنامه را ادامه بدیم. تمام مشکلات و مختل شدن سیر و نظم  عصر جدید ، فدای یک تار مویِ تماشاگر، شرکت کننده و تمام گروه عصر جدید که سلامتیشون مهمتر از هر چیزیه. البته ما به شدت نگرانِ استرس، ترس و افسردگیه هموطنانمون هم هستیم که امیدوارم با همت همگی به سرعت حل بشه. برای از بین رفتن کرونا باید همه کمک کنیم و این کاره یک جا، یک دولت، یک نهاد نیست، تنها راه اینه که همه رعایت و مراعات کنیم، به امید سلامتی تک تک شما.

گفتنی است داوود میرباقری معاون سیمای رسانه ملی روز گذشته اعلام کرد برنامه‌هایی که تماشاگر در آن حضور دارند پس از هماهنگی با مراجع ذی ربط و با رعایت حداکثری نکات بهداشتی، مراقبت‌های پزشکی و برخی محدودیت‌ها ضبط و پخش می‌شود.

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.