کدهای دستوری و کارآمد در گوشی های اندروید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با پیشرفت تکنولوژی و تبدیل گوشی های آنالوگ به دیجیتال استفاده از فناوری های جدید و کارآمد همیشه یکی از نیازهای کاربران تلفن های همراه بوده است

 

با پیشرفت تکنولوژی و تبدیل گوشی های آنالوگ به دیجیتال استفاده از فناوری های جدید و کارآمد همیشه یکی از نیازهای کاربران تلفن های همراه بوده است

مطلب نیو – کدهای دستوری شامل یک سری اعداد و * و # می باشند که برای دسترسی سریع به برخی از امکانات گوشی های اندروید به کار گرفته می‌شوند بعضی از افراد به علت کمبود وقت همیشه دوست دارند که سریعترین راه ها را برای انجام کارهای خود انتخاب کنند. دانستن برخی از کدهای ضروری در تلفن همراه به شما کمک می‌کند تا در کوتاه ترین زمان به نتیجه مطلوب مورد نظر خود برسید.

کدهای دستوری مورد استفاده برای گوشی های اندروید می تواند امکانات بسیار زیادی از گوشی شما را که به صورت مخفی یا غیر قابل نمایش می باشند به شما ارائه دهند. شما به راحتی با استفاده از کدهای دستوری می توانید گوشی موبایل خود را به آسانی مورد آزمایش و ارزیابی قرار دهید و البته استفاده از برخی از این کدهای دستوری می‌تواند در زمان خرید گوشی تلفن همراه برای اطمینان از کارکرد درست و صحیح گوشی تلفن همراه بسیار مفید واقع شوند.

 

در ادامه یک لیست کامل از کدهای دستوری گوشی های اندروید را در اختیار شما قرار می دهیم تا به راحتی و با استفاده از این کدهای دستوری در کمترین زمان به عملکرد و نتیجه مطلوب مورد نظرتان برسید:

 


 

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.