کتک زدن سعید شمس داور بازی چوکا(فیلم حادثه) + بیوگرافی سعید شمس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کتک زدن سعید شمس داور بازی چوکا(فیلم حادثه) + بیوگرافی سعید شمس

سعید شمس ،جریان کتک خوردن داور بازی چوکای تالش تبدیل به سوژه جدید برای رسانه های جهانی شده است .او بیان می کند که ابتدا مربیان و بازیکنان تیم تالش به او حمله ور شده و اورا کتک می‌زنند و زمانی که او از دست آن ها گریخته تا زمانی که ماموران نیروی انتظامی به او می رسند خود را در محاصره بازیکنان و مربیان می بیند و به شدت از سوی آنها مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.
کتک زدن داور

شرح واقعه:

 سعید شمس،جریان کتک خوردن داور بازی چوکای تالش تبدیل به سوژه جدید برای رسانه های جهانی شده است .او بیان می کند که ابتدا مربیان و بازیکنان تیم تالش به او حمله ور شده و اورا کتک می‌زنند و زمانی که او از دست آن ها گریخته تا زمانی که ماموران نیروی انتظامی به او می رسند خود را در محاصره بازیکنان و مربیان می بیند و به شدت از سوی آنها مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.

در ادامه از شرح واقعه بیان می کند که پس از ۲۰ روز پس از این اتفاق تازه فیلم مربوط به بازی را دیده و توانسته اتفاقات رخ داده را با چشم خود ببیند. اما او در خصوص دفاع از داوران و همکارانش ابراز خوشنودی می‌کند .در مورد اینکه آیا او در رختکن هم مورد ضرب و شتم قرار گرفته بیان می کند که در آن زمان بدنم گرم بود و متوجه نشدم اما تعدادی در رختکن وارد شدند و به من دست درازی کردند که تاکنون هویت آنها شناسایی نشده است.

این مسئله بازتاب جهانی پیدا کرده و بسیاری از روزنامه ها و شبکه های خبری و ورزشی در خصوص این اتفاق مطالب نوشته و به نقدهایی پرداخته اند.

 

بیوگرافی سعید شمس:

سعید شمس در سال ۱۳۵۷ به دنیا آمد ،سعید شمس دارای مدرک لیسانس کامپیوتر می باشد و بر اساس علاقه خود به فوتبال اکنون به عنوان داور  درجه یک فوتبال محسوب می گردد. او فعالیت حرفه‌ای داوری خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز نمود و اکنون دارای درجه ملی داوری می‌باشد که در سال ۱۳۸۸ آن را اخذ نموده است.

 

  (شبنم قلی خانی) قهرمان مسابقه گلف شد! + نتایج مسابقه گلف هنرمندان

 

فیلم کتک زدن داور (سعید شمس):

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.