کاشت مو و کاشت ابرو/ کاشت مو چیست ؟ /هزینه کاشت مو و ابرو

زمان مطالعه: 4 دقیقه

کاشت مو و کاشت ابرو

کاشت مو و کاشت ابرو امروزه یکی از پرتقاضا ترین جراحی زیبایی در کلینیک های زیبایی میباشد که به دلیل دائمی بودن نتیجه و ظاهری طبیعی بسیار پرطرفدار میباشد .
بخش کاشت مو متخصص در تشخیص و درمان ریزش مو و همچنین جراحی کاشت مو در مردان و زنان است و اولین بش تخصصی در یک بیمارستان خصوصی است .
کاشت مو جراححی بدون درد است و با استفاده از تکنیک های ابتکاری پیوند واحد فولیکولی مو توسط جراحان متخصص پوست و مو و با همکاری پزشکان و سایر متخصصان در صورت لزوم مانند جراحی پلاستیک انجام میشود .
تخصص پزشکان ما در کلینیک کاشت مو پیله ، نتیجه یکنواخت موفق و دائمی را تضمین میکند .

کاشت مو و ابرو

کاشت مو چیست ؟

کاشت مو یک جراحی زیبایی است که بطور کلی بسیار ساده است .
زیرا در اتاقعمل انجام نمیشود و و معمولا در یک مطب و یا کلینیک مخصوص کاشت مو و زیبایی انجام میگیرد .
آنچه در این عمل انجام میشود به وضوح با عنوان آن مشخص میشود : ما موهای سالم را در مناطقی که مشکل کمبود یا ریزش مو وجود دارد پیوند میزنیم .
پیوند ها در این مورد از شخص دیگری نیست . بلکه از بدن خود فرد متقاضی کاشت مو میباشد . به عبارتساده پزشک موهارا از نقاطی از بدن و بخصوص سر که مشکل ریزش مو وجود ندارد و موهای کاملا سالم هستند میگیرد و به مناطق مشکل دار منتقل میکند . آقایان نمیباشد .
ریزش مو چیزی است که زنان را هم دچار مشکل و نگرانی کرده است .
یکی از مهم ترین مسائل مربوط به کاشت مو برای متقاضیان این عمل زیبایی پر طرفدار اطلاع از قیمت کاشت مو در کلینیک های زیبایی میباشد .
هزینه کاشت مو
هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد . البته مهمترین آنها مربوط به روش کاشت مو انتخابی میباشد.
کاشت مو به روش FUE به عنوان یک روش مدرنتر نتیجه بهتری ارائه دهد و بنابراین گرانتر است .
همچنین تعداد گرافت های انتقالی در تعیین قیمت کاشت مو تاثیرگذار است و هرچه تعداد موهای زلئد بیشتری وارد شود هزینه کاشت مو بیشتر میشود .

  سقف جدید (کارت به کارت بانکی) و کارمزد های جدید خدمات بانکی اعلام شد

کاشت مو یک سرمایه گذاری است

لازم به یادآوری است که کاشت مو یک سلرمایه گذاری مادام العمر است . زیرا نتیجه آن دائمی است و فولیکول های مو شما تمام نشدنی نیستند .
قیمت پایین کاشت مو احتمالا نتیجه بد و یا ضعیفی را بر ای شما به همراه خواه داشت که اگر ناحیه اهدا کننده آسیب دیده باشد و مدیریت و توزیع مناسب فولیکول های مو مو شما وجود نداشته باشد ، حتی ممکن است اصلاح نشود .
اما اگر حتی امکان کاشت موی اصلاحی وجود داشته باشد ، این امر در نهایت هزینه کلی ترمیم موهای شما را به شدت افزایش میدهد و البته به معنای اتلاف وقت و انرژی برای شما میباشد .
یعنی در تلاش برای صرفه جویی در هزینه کاشت مو احتمالا فولیکول های موی خود را از دست بدهید و در نهایت نتیجه مناسب و رضایت بخشی به همراه ندارد و نیاز به هزینه اضافی دارد .

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو چگونه تعیین میشود ؟

در تعیین قیمت کاشت مو عوامل زیادی دخیل هستند از جمله وسعت ناحیه کاشت ، تعداد گرافت های مورد نیاز ، هزینه های کلینیک کاشت مو ، دستمزد پزشک ، روش کاشت مو انتخابی و …. از مهمترین عوامل تعیین هزینه کاشت مو میباشند .
با توجه به این موارد و اینکه طبق تعرفه وزارت بهداشت نرخ هر تار مو از 800 تا 1500 تومان تخمین زده شده است .
در این صورت میتوان هزینه ایی بین 8 الی 20 میلیون تومان را برای کاشت مو در کلینیک کاشت مو پیله تعیین کرد .
شما میتوانید با مراجعه به کلینیک کاشت مو و ابرو پیله و مشاوره با متخصصان پوست و مو از قیمت کاشت مو مطلع شوید .
کاشت ابرو
اگرچه محصولات و تکنیک های زیادی برای افزایش ضخامت و رشد ابروها وجود دارد اما بهترین روش و دائمی ترین روش کاشت ابرو میباشد .
تبروها یکی از ویژگی های کلیدی صورت هستند ، زیرا به تققارن آن کمک میکنند . ابروهای خوش فرم و پرپشت به چشم ها جلوه میبخشد و ظاهر مارا زیباتر میکنند .
اینروزا هم ابرو های پرپشت و پهن بسیار محبوب و ترند میباشد .
با این حال بسیاری از افراد از مشکلات کم پشتی و نازکی موهای ابروها چه بطور طبیعی یا بدلیل حذف موهای زائد رنج میبرند .
دانستن اطلاعات دقیق درمورد کاشت ابرو مانند تعداد گرافت های مورد نیاز ، روش کاشت ، هزینه کاشت ابرو قسطی ، کلینیک کاشت ابرو برای داشتن نتیجه رضایت بخش بسیار اهمیت دارد .

  همه چیز درباره (توکن شیبا) و قرارگرفتن در صرافی کوین بیس

عوامل تعیین کننده قیمت کاشت ابرو

عوامل زیادی در تعیین هزینه کاشت ابرو دخیل هستند از جمله روش کاشت ابرو ، وسعت و تراکم منطقه ، تعداد گرافت های مورد نیاز ، کلینیک کاشت ابرو و…
برای تخمین هزینه نهایی کاشت ابرو باید تمامی موارد ذکر شده در بالا را در نظر گرفت .

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

در بسیاری از کلینیک های زیبایی مثل کلینیک کاشت ابرو پیله هزینه هر تار مو طبق تعرفه اعلام شده تعیین میشود که این هزینه تقریبا 1000 تومان است .
در نتیجه میتوان گفت که قیمت کاشت ابرو بطور تقریبی برای همه روش های کاشت در کلینیک کاشت ابرو پیله از 10 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان تخمین زده میشود .

روش پرداخت هزینه کاشت ابرو و کاشت مو
در بسیاری از کلینیک های زیبایی شراط بسیار خوبی فراهم شده است تا همه افرادی که متقاضی کاشت مو و کاشت ابرو هستند بتوانندبدون دغدغه این عمل زیبایی دائمی را انجام دهند .
همچنین به دلیل رقابت بسیار بالا و جذب متقاضی بیشتر در کلینیک های زیبایی شرایط پرداخت هزینه کاشت ابرو و هزینه کاشت مو قسطی را فراهم دیده اند .
شما میتوانید با پرداخت هزینه پیش پرداخت ، کاشت ابرو و کاشت مو خود را انجام دهید سپس در دو الی 3 فقره چک باقی هزینه کاشت را در دو الی 3 مرحله پرداخت کنید و از این شرایط ویژه کلینیک های زیبایی بهره ببرید .

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.