(ژائو مایو) عکاس نابینای برزیلی در مسابقات پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ کیست؟ + عکس

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

عکاس نابینای برزیلی در المپیک توکیو در بازی‌های دومیدانی حضور پیدا کرد و توجه همگان را به خود جلب نمود + عکس های جالب او

 

(ژائو مایو)عکاس نابینا عکس نابینا برزیلی در مسابقات پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ کیست؟ + عکس

مطلب نیو – حضور عکاس نابینای برزیلی که توجه همه را به دنبال داشت و حاضران که در ورزشگاه ملی المپیک توکیو بودند توانایی او را تحسین می کردند. این عکاس برزیلی تنها در فاصله یک متری رنگ مشکی و قرمز را می تواند تشخیص دهد . عکاس نابینای اهل برزیل در المپیک ۲۰۱۶ ریو هم حضور داشته و به دلیل التهاب چشمی به نام یوئیت سن ۲۸ سالگی نابینا شد ، اما این موضوع باعث نشد تا رویای خود را که عکاسی در المپیک بود از دست بدهد .

  ماجرای دزدی از خانه آزیتا ترکاشوند (بازیگر سریال هیولا) چه بود؟

او در سال ۲۰۰۳ در کلاسهای عکاسی نابینایان شرکت کرد و با حضور در المپیک ریو مهارت خود را به همه جهانیان اثبات کرد. او می‌گوید که ممکن است من توانایی نظر فیزیکی بینایی خود را از دست داده باشم اما شور و احساس و حساس بودن را دارم و می توانم دنیا را با لنز دوربین ببینم می گوید :

از همه پنج حس دیگر هم برای اطلاع از شرایط اطرافم استفاده می کنم همچنین ادامه می‌دهد که من به طور مشخص عکاسی از فوتبال پنج نفره را دوست دارم چون مردم سکوت می کنند و من می توانم صدای پای بازیکنان را بشنوم .به راستی که چنین اراده و پشتکاری ستودنی است.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.