پست عجیب همایون شجریان ( استاد شجریان در بیمارستان به دستگاه متصل است )

زمان مطالعه: 2 دقیقه

متاسفانه انتشار اخباری در خصوص بستری شدن استاد شجریان در بیمارستان و تنفس او توسط دستگاه اکسیژن منتشر گردید

 

 

مطلب نیو – استاد همایون شجریان از شب گذشته در بیمارستان جم تهران بستری شده است و اخباری مبنی بر ضخامت حال ایشان در فضای مجازی منتشر گردید. عضو هیئت مدیره بیمارستان در صحبت با خبرگزاری ها در خصوص وضعیت استاد شجریان گفت استاد شجریان در حال حاضر به علت بیماری قبلی خود در بیمارستان بستری می باشند و هم اکنون ایشان بیهوش بوده و به دستگاه تنفس متصل هستند و نسبت به گذشته حال عمومی ایشان بسیار پایدارتر است.

استاد شجریان روز گذشته به علت دیسترس شدید تنفسی و  وخامت حال به وسیله یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان جم منتقل شدند و هم اکنون در بخش ICU بیمارستان بستری می باشند.

 

همچنین بخوانید:  بیوگرافی استاد شجریان + عکس ها و معرفی آثار و افتخارات

 

در خصوص استاد شجریان شایعاتی در فضای مجازی منتشر گردیده که گویا احتمال قطع دستگاه تنفسی از ایشان وجود دارد دکتر مهرداد بهلولی عضو هیئت مدیره بیمارستان جم در این باره به خبرنگاران گفت که این موضوع صحت ندارد و به علت یک مصاحبه و برداشت اشتباه از یکی از همکاران این موضوع مطرح گردیده است.

علت بروز این شایعه مصاحبه ای بوده که یک خبرنگار با یکی از همکاران در بیمارستان انجام داده و در پاسخ به خبرنگار این همکار گفته که حاضرم قلب خود را به جای قلب استاد شجریان قرار دهم اما دستگاه قطع نشود در حالی که موضوع قطع دستگاه تنفسی از استاد شجریان اصلاً مطرح نیست و کذب می باشد و ما حتی حق قانونی در خصوص این مسئله را دارا نمی باشیم.

 

  ماجرای خانه ای در نازی آباد که مبلغ کرایه اش (صلوات بر محمد و آل محمد) است

همایون شجریان در ارتباط با بستری شدن پدرش یک پست جدید در توییتر منتشر کرد:

مهربانان گرامی، سالها پیش پدر دیوان حافظی به من هدیه دادند که صفحه نخست آن برایم چنین نوشتند، فقط حافظ تو را به بلندای سخن عشق می برد. امروز برای پدر عزیز تر از جانم تفألی به دیوان حضرت حافظ زدم، و او این چنین فرمود.

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.