ملی پوش تیر و کمان به خاطر بدهی کمانش را فروخت !

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پریسا براتچی که یکی از ملی پوشان ایران در رشته تیر و کمان کامپوند فعالیت دارد در یک گفتگوی خبری اعلام کرد به علت مشکلات مالی به وجود آمده برای او و شوهرش مجبور به کناره گیری از تیم ملی و این ورزش شده است .

 

امروزه بسیاری از ورزشکاران در سطح ملی و بین المللی در ورزش ایران متأسفانه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند و این در حالی است که عدم حمایت مالی لازم در برخی از رشته های خاص که البته از لحاظ هزینه های تامین لوازم و تجهیزات جزوه رشته های بسیار پر هزینه محسوب می شوند باعث شده تا برخی از ورزشکاران در این رشته ها مجبور به کناره گیری از میادین ورزشی شوند.

 

 

همچنین بخوانید:  بیوگرافی پریسا براتچی و همسرش ( ملی پوشان تیر و کمان ) + ماجرای ازدواج

 

 

کناره گیری پریسا براتچی ملی پوش تیر و کمان از تیم ملی :

پریسا براتچی یکی از ملی پوشان ایران است که در رشته تیر و کمان کامپوند فعالیت دارد. او در یک گفتگوی خبری اعلام کرد به علت مشکلات مالی به وجود آمده برای او و شوهرش مجبور به کناره گیری از تیم ملی و این ورزش شده است .

 

پریسا براتچی مدال طلای کاپ‌ آسیا از کشور تایلند را در کارنامه ورزشی خود دارد.

 

 

پریسا براتچی در خصوص همسرش مجید قیدی که او نیز عضو تیم ملی تیروکمان ایران می باشد گفت:

همسرم به علت مشکلات مالی که داشته مجبور شد کمانش را بفروشد تا هزینه ها و بخشی از بدهی خود را پرداخت کند. در حال حاضر من و همسرم از لحاظ مالی در وضعیتی نیستیم که بتوانیم کمان جدیدی تهیه کرده و به فعالیت های ورزشی در این رشته بپردازیم و فعلاً مجبور به دور ماندن از تیم ملی هستیم.

 

  فیلم/ گفت و گو و بغض عیسی آل کثیر بعد از محرومیت

 

قابل به ذکر است که رشته تیر و کمان یکی از رشته های پر هزینه ورزشی می باشد و خرید لوازم و تجهیزات آن برای بسیاری از ورزشکاران این رشته بسیار سخت یا ناممکن شده است.

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.