پایان گروگان گیری در شیرینی فروشی خیابان استاد معین به علت یک موضوع عشقی + فیلم توضیحات پلیس

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پایان گروگان گیری در شیرینی فروشی خیابان استاد معین به علت یک موضوع عشقی + فیلم توضیحات پلیس

 

شرح حادثه:

امروز بعد از ظهر حوالی ساعت ۱۵ و ۴۰ دقیقه به علت وقوع یک حادثه گروگانگیری در یک شیرینی فروشی در محدوده اطراف خیابان آزادی بعد از میدان آزادی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته شد و این موضوع به اطلاع عوامل کلانتری ۱۱۹ مهرآباد گزارش شد و عوامل نیروی انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

بر اساس اطلاعاتی که رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در مصاحبه بیان کرد :

فرد مذکور که ۳۵ ساله می باشد با دو سلاح کمری و یک شی عجیب شبیه بمب وارد یک مغازه شیرینی فروشی شده و پس از جر و بحث با یکی از فروشنده های خانم این شیرینی فروشی اقدام به گروگانگیری فرد مذکور کرده بعد از حضور پلیس در محل حادثه و صحبت با فرد گروگانگیر ابتدا او اقدام به تیراندازی هوایی کرد و خواهان صحبت کردن با پدر و مادر خانم فروشنده که در شیرینی فروشی کار می کرد شد .در تحقیقات اولیه پلیس و صحبت با فرد مذکور مشخص شد که او با خانم فروشنده ازدواج کرده و آشنایی داشته و سپس بعد از یکسال از گذشت ازدواجشان پدر دختر مانع از دیدار آنها با همدیگر میشده. فرد گروگانگیر از پلیس ۱۱۰ درخواست می کند که با پدر و مادرت دختر صحبت کنند ولی آنها قبول نمی کنند .

در نهایت با صحبت پلیس و یک مذاکره ۴۰ دقیقه ای با گروگانگیر  پلیس توانست او را قانع کند که خود را تسلیم کرده و اسلحه های خود را تحویل پلیس بدهد فرد گروگانگیر توسط نیروی انتظامی به مقر پلیس انتقال داده شده و تحقیقات در خصوص او ادامه دارد

  اولین تصویر از «موسوی مجد» جاسوس محکوم به اعدام منتشر شد + عکس

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.