پایان عملیات امداد و نجات در توچال با یک فوتی و یک مصدوم

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین وضعیت حادثه دیدگان بهمن توچال

 

عملیات امداد و نجات بهمن در توچال پایان گرفت و مرتضی سلیمی رئیس جمعیت هلال احمر بیان کرد:

دو مصدوم حادثه بهمن در ارتفاعات توچال توسط اکیپ های امدادی پیدا شدند که یک مرد 45 ساله که دارای جراحاتی است و نفر دوم 63 ساله می باشد که متاسفانه فوت کرده است.

مرتضی سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حادثه سقوط بهمن در ارتفاعات توچال گفت: دو مصدوم حادثه سقوط بهمن توچال توسط نیروهای امدادی مستقر در منطقه پیدا شدند که یک مرد ۴۵ ساله زنده و نفر دوم که ۶۳ سال داشت متأسفانه فوت شد.

ایشان بیان کردند که در حال حاضر عملیات امداد و نجات در این منطقه به اتمام رسید.

 

سقوط بهمن در ارتفاعات توچال مابین ایستگاه 2 تا 5 که به گفته شاهدین و اخبار امدادی دو نفر مفقود شده اند.تیم های جمعیت هلال احمر و آتش نشانی جهت امدادرسانی به منطقه اعزام شده اند.
توچال

 

سقوط بهمن در ارتفاعات توچال مابین << ایستگاه 5 تا 2  >> در بین دکل های شماره 24 و 25 که به گفته شاهدین و اخبار امدادی دو نفر مفقود شده اند.تیم های جمعیت هلال احمر و آتش نشانی جهت امدادرسانی به منطقه اعزام شده اند.
انتقال مرد 45 ساله گرفتار شده

گزارش حادثه  توچال از ابتدای وقوع آن:

امروز پیش از ظهر سقوط بهمن در ارتفاعات توچال مابین << ایستگاه 5 تا 2  >> در بین دکل های شماره 24 و 25 که به گفته شاهدین و اخبار امدادی دو نفر مفقود شده اند.تیم های جمعیت هلال احمر و آتش نشانی جهت امدادرسانی به منطقه اعزام شده اند.

 

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در خصوص حادثه بیان کرد:

به دلیل وجود بهمن ،راه دسترسی از پایین به بالا وجود ندارد و مسیر دسترسی تنها از سمت بالا می باشد که همین موضوع کار امداد رسانی را مشکل کرده است.

ایشان اضافه کردند:

طبق شواهد چهار نفر زیر بهمن محبوس گشته اند که از این تعداد 2 نفر دچار جراحت شده اند و جستجو برای دو نفر دیگر همچنان ادمه دارد.تیم های امداد و نجات در تلاش اند که هرچه سریعتر این دو نفر را پیدا کرده و از زیر برف خارج کنند.

  متن و پیام تبریک (جشن بهمنگان) + عکس نوشته های زیبا

پیش از ظهر امروز سقوط بهمن حد فاصل ایستگاه ۲ و ۵ توچال به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که ۳ ایستگاه آتش نشانی و ۵ تیم عملیات و نجات از سوی سازمان هلال احمر به محل اعزام شده بود.

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.