ویلای لاکچری حسن روحانی در آمریکا کجاست؟ + عکس لو رفته از ویلای لوکس حسن روحانی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 عکس ویلای لاکچری حسن روحانی در آمریکا

این روزها تصاویری از ویلای لاکچری حسن روحانی رئیس جمهور سابق در فضای مجازی دست به دست می شود. با جرئیات این ماجرا همراه ما باشید

 

 

ماجرای ویلای لاکچری حسن روحانی در آمریکا

تصویر این روزهای فضای مجازی، تصویری از یک ویلای فوق لاکچری ست که  مالک آن را حسن روحانی می دانند. دست به دست شدن این تصاویر باعث انتقادات اصوالگرایان و منتقدان رئیس جمهوری وحانی شده و موجی از انتقاد را به همراه داشته است. 

ماجرا از آنجایی شروع شد که بعد از اینکه سعید محمد (دبیر شورای عالی منطقه آزاد)  خبر فروش ویلاهای منتسب به نهاد ریاست جمهوری در منطقه آزاد قشم را اعلام کرد. برخی کاربران منتقد حسن روحانی، تصاویری از ویلای ولاکچری او منتشر کردند و ادعا کردند که این ویلا متعلق به حسن روحانی است و  او را به زندگی پرتجملاتی و اشرافی متهم کردند که موجی از انتقادها را به همراه داشت.

به نقل از اخبار آنلاین، این در حالی است که یک جستجوی اینترنی مشخص می کند، ویلای لاگچری مورد اشاره شده منتقدان، نه در ایران بلکه در آمریکاست و مالک آن، نه حسن روحانی بلکه کری کلارکسون خواننده، آهنگساز و بازیگر آمریکایی است که چهار بار نامزد جایزهٔ «گرمی» بهترین آلبوم آواز پاپ شده که دو بار آن را دریافت نموده است.

  ماجرای فیلمی وحشتناک از خیابان‌های هند در پی شیوع (کرونا هندی جهش یافته)

 عکس ویلای لاکچری حسن روحانی در آمریکا

واکنش ها

بعد از انتشار تصاویری از ویلای لاکچری حسن روحانی رئیس جمهور سابق، موجی از انتقادات د فضاهای مجازی منتشر شد که برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • این ویلاهای لاکچری قشم و کیش ریاست جمهوری که حسن روحانی هر سله نوروز به مدت طولانی می رفت برای تفریح یادتونه؟ رئیسی دستور داده تا به فروش برسند که هزینه های پروژه های آبی و عمرانی تامین بشه… خلاصه فرق می کنه که به کی رای بدیم.
  • ویلای روحانی که در سیل خوزستان برای تفریح به اونجا می رفت فروخته شد… فرق داره کی رئیس جمهور باشه… هر دو مکان محل سفر رئیس جمهور است اما این کجا و آن کجا

و…

 

 

 عکس ویلای لاکچری حسن روحانی در آمریکا

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.