ویدئو جنجالی تبلیغاتی رامبد جوان؛ مشکل مالی دارید رژیم بگیرید! + واکنش در فضای مجازی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ویدئو جنجالی تبلیغاتی رامبد جوان

رامبد جوان بازیگر تلویزیون و سینما در اینستاگرامش ویدیویی منتشر کرد که جنجال به پا کرد. با جزئیات و واکنش به این ویدئو همراه ما باشید

 

ویدئو جنجالی تبلیغاتی رامبد جوان

رامبد جوان بازیگر و مجری برنامه خندوانه ویدئویی در اینستاگرامش منتشر کرد، که در ابتدا به گرانی های اخیر اشاره می کرد و سپس رژیم های لاغری را تبلیغ می کرد. او در این ویدیو از مردم می‌خواهد به خورد و خوراک خود توجه کنند و از آنجایی که قیمت ها افزایش پیدا کرده است، بدون رفتن به باشگاه و با ه زینه کم رژیم غذایی سالم بگیرند. این یک ویدئو تبلیغاتی برای رژیم های لاغری بود.

  ویدئو/ ماجرای جالب و ترسناک زنی که قبر خود را دید و به دنیا بازگشت!

ویدئو جنجالی تبلیغاتی رامبد جوان

واکنش های کاربران

ویدئو تبلیغاتی رژیم های لاغری رامبد جوان در شبکه‌های اجتماعی به خصوص توئیتر با انتقادات زیاد کاربران روبه‌رو شد. برخی کاربران رامبدجوان  را به “کاسبی” از “فقر” مردم متهم کرده‌اند و این این ویدئو را با اظهارات جنجالی اخیر بهاره رهنما مقایسه کردند و آن را مشمئز کننده دانستند. در اینجا برخی از واکنش های کاربران اشاره خواهیم کرد:

کاربری گفته: اول گفتم عه ‎رامبد جوان هم بالاخره به یه اتفاق تو جامعه واکنش نشون داد. بعد دیدم نه… گویا بناست از فقر و درد مردم هم کاسبی کنه!”وای چقدر همه چی گرون شده! پس بیاید تو کمپین کوفت ما شرکت کنید”»

کاربر دیگری گفته:وقتی کوچک‌ترین درک و حسی از فقر نداری نتیجه‌اش می‌شه این پیشنهاد که بیایید رژیم بگیرید.

دیگری نوشته: فقط اون نابغه‌ای که ایده ‌ربط دادن «فقر و گرانی» به «رژیم و لاغری» به ذهنش رسیده و گفته ایول کمپینش کنیم. از اون نابغه‌تر خود رامبد جوان که تن به این بازی داده. تبلیغاتچی بود زمانی!”

کاربری دیگری نوشته: معمولاَ تناسب اندام نسبت معناداری با درآمد دارد. رژیم غذایی باکیفیت با ماهی، میگو، آجیل و…از توان اکثر مردم خارج است. یکی از بهترین رژیم‌های بدون عضله سوزی هم رژیم کتوژنیک است که با هزینه‌های الان از حقوق بسیاری از مردم بیشتر هزینه دارد.فهم اینها برای یکی مثل رامبد جوان دشوار نیست!

ویدئو جنجالی تبلیغاتی رامبد جوان

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.