همه چیز درباره اپلیکیشن کیو کیو (QQ) چینی + برنامه چت و تماس صوتی و تصویری

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 اپلیکیشن کیو کیو برنامه ای جذاب و کاربردی برای برقراری تماس های صوتی و تصویری و چت می باشد. برای آشنایی با این برنامه همراه ما باشید

 

اپلیکیشن کیو کیو

 اپلیکیشن QQ چیست؟

 اپلیکیشن کیو کیو (QQ International – Chat & Call) برنامه ای کاربردی و جذاب برای برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان می باشد. کیو کیو از پرطرفدارترین برنامه های چتی می باشد که طرفداران بسیاری در سطح جهان دارد. در این برنامه علاوه بر چت می توان تماسهای صوتی و تصویری را به صورت رایگان انجام داد. همچنین کیوکیو دارای مترجم داخلی است که میتوان محتوای چت را به زبانهای گوناگون ترجمه کرد.

  فیلم/ رونمایی از (کاور های سه بعدی) بازی های پلی استیشن PS5 سونی

اپلیکیشن کیو کیو

قابلیت های  اپلیکیشن 

با نصب برنامه کیو کیو می توانید از قابلیت های مختلف آن استفاده کنید. چت صوتی و تصویری، ترجمه آنی و همزمان در هنگام چت، پشتیبانی از مد چند نفره و اتاق های گفتگوی شلوغ، دسترسی به پیام های خود در دستگاههای متصل به برنامه و دستیار گروهی و مدیریت گروه های مختلف از قابلیت های این برنامه می باشد. همچنین این برنامه جذاب امکاناتی همچون دفترچه تلفن و مدیریت مخاطبین، مدیریت محتوی و استفاده از ابزارهای به اشتراک گذاری قدرتمند را داراست. شما با استفاده ار برنامه کیوکیو می توانید به صورت همزمان با دستگاههای مختلف کارکرده و به اشتراک گذاری موارد در بین آنها دسترسی داشته باشید و همینطور فایل های خود را انتقال دهید. ایجاد گروه و مدیریت گروه های مختلف از دیگر قابلیت های کیو کیو یمی باشد.

اپلیکیشن کیو کیو

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.