همه چیز درباره اپلیکیشن کیو کیو (QQ) چینی + برنامه چت و تماس صوتی و تصویری

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 اپلیکیشن کیو کیو برنامه ای جذاب و کاربردی برای برقراری تماس های صوتی و تصویری و چت می باشد. برای آشنایی با این برنامه همراه ما باشید

 

اپلیکیشن کیو کیو

 اپلیکیشن QQ چیست؟

 اپلیکیشن کیو کیو (QQ International – Chat & Call) برنامه ای کاربردی و جذاب برای برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان می باشد. کیو کیو از پرطرفدارترین برنامه های چتی می باشد که طرفداران بسیاری در سطح جهان دارد. در این برنامه علاوه بر چت می توان تماسهای صوتی و تصویری را به صورت رایگان انجام داد. همچنین کیوکیو دارای مترجم داخلی است که میتوان محتوای چت را به زبانهای گوناگون ترجمه کرد.

  آموزش بستن کامنت در لایو اینستاگرام اندروید / لایو استوری + آموزش تصویری

اپلیکیشن کیو کیو

قابلیت های  اپلیکیشن 

با نصب برنامه کیو کیو می توانید از قابلیت های مختلف آن استفاده کنید. چت صوتی و تصویری، ترجمه آنی و همزمان در هنگام چت، پشتیبانی از مد چند نفره و اتاق های گفتگوی شلوغ، دسترسی به پیام های خود در دستگاههای متصل به برنامه و دستیار گروهی و مدیریت گروه های مختلف از قابلیت های این برنامه می باشد. همچنین این برنامه جذاب امکاناتی همچون دفترچه تلفن و مدیریت مخاطبین، مدیریت محتوی و استفاده از ابزارهای به اشتراک گذاری قدرتمند را داراست. شما با استفاده ار برنامه کیوکیو می توانید به صورت همزمان با دستگاههای مختلف کارکرده و به اشتراک گذاری موارد در بین آنها دسترسی داشته باشید و همینطور فایل های خود را انتقال دهید. ایجاد گروه و مدیریت گروه های مختلف از دیگر قابلیت های کیو کیو یمی باشد.

اپلیکیشن کیو کیو

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.