همسر نفیسه روشن کیست؟/ ازدواج نفیسه روشن حقیقت دارد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نفیسه روشن بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون ایران است ۳۹ سال دارد بعد از سفر خود به را در اربعین ۱۴۰۰ خبر ازدواج مجددش را داد.

 

همسر نفیسه روشن کیست؟/ ازدواج نفیسه روشن حقیقت دارد؟

مطلب نیو – نفیسه روشن بازیگر زن ایرانی متولد سال ۱۳۶۱ است. وی در سال ۱۳۹۱ زمانی که ۳۰ سال سن داشت با یک خلبان هواپیمای مسافربری با نام به نام جهان ازدواج کرد.

چند روز پس از ازدواج در یک مصاحبه اعلام کرد که زندگی کردن با یک خلبان بسیار سخت است. ما برنامه سفر می چینیم چمدان هایمان را می بندیم اما تنها با یک تماس همه چیز کنسل میشود. مخصوصا در فصل هایی که پر سفر هستند او اصلا نمی تواند مرخصی بگیرد.

وقتهایی که او نیست من تا صبح چراغ ها و تلویزیون را روشن می گذارم چرا که از تاریکی میترسم یا اینکه برادرم را مجبور می کنم تا پیش من بماند.

نفیسه روشن در سال ۱۳۹۹ تمام عکسهای دونفره خود را با همسرش از صفحه اینستاگرامش پاک کرد و این گونه به صورت غیررسمی خبر طلاقش را داد. اما چندی از این ماجرا نگذشت که فیلم عروسی خودش و همسرش را منتشر کرد و به طرفدارانش گفت انقدر امروز حال من خوب است که می خواهم این حال را با شما نیز به اشتراک بگذارم و اینگونه بود که شک طلاق خانم نفیسه روشن باز هم شک باقی ماند.

همسر نفیسه روشن کیست؟/ ازدواج نفیسه روشن حقیقت دارد؟

همسر دوم نفیسه روشن

چندی پیش خانم نفیسه روشن برای اربعین ۱۴۰۰ به عراق سفر کرد. و با منتشر کردن تصاویر زیادی از خودش حین سفر انتقاد کاربران را برانگیخت و موجب شد که از سوی کاربران به تزویر و ریاکاری متهم شود. خانم روشن این اتهامات را به سختی پاسخ داد.

  بیوگرافی «ترانه علیدوستی» و همسرش + عکس های جدید و اخبار تازه

وی ناگهان در روز شنبه دهم مهر ۱۴۰۰ و بعد از بازگشت از عراق چندین استوری منتشر کرد. و اذعان کرد امام حسین (ع) به من هم عشق آسمانی و هم عشق زمینی به هدیه کرده و در استوری بعد در حالی که از انگشتر ازدواج خود رونمایی کرد نوشت یا علی گفتیم و عشق آغاز شد. این تنها چیزی بود که نفیسه روشن درباره همسر دوم خود بیان کرد.

وی عکسی از همسر دوم خود منتشر نکرده چیزی درباره اسم و هویت او نیز نگفته است اما گمانه زنی ها بر این است که این شخص ممکن است عراقی باشد.

همسر نفیسه روشن کیست؟/ ازدواج نفیسه روشن حقیقت دارد؟

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.