هدیه شرکت ایرانسل به مناسبت روز پدر ! (مکالمه رایگان )

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت ایرانسل به مناسبت فرارسیدن سالروز تولد حضرت علی علیه السلام و همچنین روز پدر به تمامی مشترکین ایرانسل ۳۰ دقیقه مکالمه درون شبکه رایگان هدیه می دهد

 

 

مطلب نیو – شرکت اپراتور ایرانسل به مناسبت روز تولد حضرت علی علیه السلام و همچنین روز پدر تا پایان امروز برای تمامی مشترکین ثابت و اعتباری خود ۳۰ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه در نظر گرفته است. همچنین این طرح با توجه به تاکید وزیر ارتباطات برای اجرای حفاظت از سلامت مشترکین برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور در نظر گرفته شده تا تمامی مشترکین ایرانسل به راحتی بتوانند با استفاده از بسته مورد نظر بدون خارج شدن از منزل روز پدر را تبریک بگویند.

 

 

این بسته ۳۰ دقیقه ای برای مکالمه با دو شماره مختلف در نظر گرفته شده البته در خصوص استفاده آن محدودیت قرار داده نشده و می توان آن را برای چند تماس مختلف استفاده کرد.

مکالمه رایگان یک ساعته :   #1*1*4444*

 

دریافت بسته مکالمه ۳۰ دقیقه‌ای رایگان درون شبکه ای ؛تمامی مشترکان اپراتور اول می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۴۳ *۱۰* از این بسته مکالمه برای تبریک گفتن روز پدر به صورت رایگان استفاده کنند و بعد از اتمام بسته مورد نظر پیامکی مبنی بر پایانه حجم بسته دریافت خواهند کرد.

 

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.