نقش «رضا بنفشه خواه» در سریال نیسان آبی چیست؟ + علت دلخوری رضا بنفشه خواه از نیسان آبی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رضا بنفشه در نیسان آبی

رضا بنفشه خواه از بازیگران سریال نیسان آبی می باشد که نقش بسیار کوتاهی ایفا نموده است. با جزئیات این نقش و حواشی آن با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی رضا بنفشه خواه

رضا بنفشه خواه 14 بهمن سال 1322 در خانواده هنرمند متولد شد. برادر او محمود بنفشه خواه و پسرش بیژن بنفشه خواه از بازیگران سینما و تلویزیون هستند.  او بازنشسته سازمان کار و امور اجتماعی می باشد. رضا بنفشه خواه  بازیگری را ابتدا با تئاتر آغاز کرد و از هنرکده آناهیتا دیپلم دریافت نمود. نخستین حضور او در جلوی دوربین با فیلم تلویزیونی مخمصه رقم خورد و با فیلم شب مکافات در سینما دیده شد. او در کنار بازیگری نیز بازیگری تدریس می کند و در زمینه گویندگی نیز تجربه کاری دارد. 

  ویدئو/ خواستگاری سامان صفاری از ویدا جوان در سریال (روز های آبی)

رضا بنفشه در نیسان آبی

خلاصه داستان سریال (نیسان آبی)

سریال نمایش خانگی نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی در ژانر کمدی می باشد. این سریال روایتگر داستان دو دوست با نام های جمشید و رضا است. جمشید عاشق نیسان آبی است و دلبستگی و حساسیت زیادی به آن دارد. آنها از دوستان قدیمی هستند و با دو خواهر ازدواج می کنند و داستان های آنها در کنار هم رقم می خورد و …

رضا بنفشه در نیسان آبی

رضا بنفشه خواه در سریال نیسان آبی

رضا بنفشه خواه در نقش کوتاه و در یک قسمت از سریال نمایش آبی بازی نمود. او در مصاحبه ای اعلام کرد که بابت بازی در «نیسان آبی» متاسفم! رضا بنفشه خواه در سریال نیسان آبی خیلی زود هنگام حذف شد.

او می گوید سازندگان سریال به من گفته بودند که فلاش بک دارد و پس از این که شما در سریال فوت کردید، دوباره به سریال برمی گردید و ما به بازی شما نیاز داریم. اما آنها در ابتدای سریال بسیاری از سکانس‌ها را حذف و نوشتند با حضور افتخاری رضا بنفشه خواه.
بنفشه خواه می گوید من عطش دیده شدن ندارم، فقط کمی ناراحت شدم چون به من گفتند ۸ جلسه کار دارم و به یک باره به دو جلسه تقلیل یافت. گفتم چرا؟ قرار این طور نبود. گفتند سکانس‌ها را زدند و بعداً جبران می‌کنیم. از طرفی نیز کاراکترم در این سریال خیلی  زود و در چند دقیقه می‌میرد و… . از «نیسان آبی» متاسفم، اما از بازی در آن ناراحت نیستم. 

رضا بنفشه در نیسان آبی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.