نقشه پراکندگی ویروس کرونا در ایران 13 اسفند 1398 + ( آمار مبتلایان – فوتی ها و بهبود یافتگان )

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آمار رسمی در خصوص بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت و درمان کشور امروز ۱۳ اسفند ۹۸ منتشر شد و بر این اساس  تعداد ۲۳۳۶ نفر از هموطنان تاکنون به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

 

 

مطلب نیو – بر طبق آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت و درمان کشور در مجموع تعداد ۲۳۳۶ نفر در کل کشور به بیماری کروم مبتلا شدند و متاسفانه تاکنون ۷۷ نفر از هموطنانمان بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند. تعداد بهبود یافتگان این بیماری در کل کشور ۴۳۵ نفر اعلام شده است.

وزارت بهداشت و درمان با هماهنگی با وزارت ورزش و جوانان کلیه مسابقات ورزشی را تا اطلاع ثانوی لغو کرده است،همچنین این وزارت خانه برای جلوگیری از شیوع و گسترش این بیماری در بین دانش‌آموزان و دانشجویان با هماهنگی با وزارت آموزش و پرورش و همچنین وزارت علوم و تحقیقات و فناوری کلیه مدارس و دانشگاه‌های کشور را تا روز شنبه آینده تعطیل کرد.

 

تست کرونا بصورت آنلاین:

لازم به ذکر است که وزارت بهداشت و درمان برای جلوگیری از ازدحام بی مورد افراد جهت انجام تست کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی اقدام به ایجاد یک سایت سنجش و اطلاع رسانی در خصوص این بیماری کرده است و تمامی افراد با ورود به این سایت و پس از وارد کردن اطلاعات شخصی از قبیل قد ، وزن ، سن و پاسخگویی به سوالات مطرح شده می تواند بدون مراجعه به مراکز درمانی اقدام به تست اولیه بیماری کرونا نمایند.

  شناسایی و دستگیری عوامل پخش کیک های آلوده صحت ندارد.

 

 

بیشتر بخوانید:  تست کرونا بصورت آنالاین + راهنمای تصویری

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.