نحوه ثبت نام و سایت مسابقه کهکشان شبکه 5 + جزئیات شرکت در مسابقه کهکشان

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شبکه 5 صدا و سیما مسابقه جدیدی تحت عنوان کهکشان را آغاز به کار کرد. این مسابقه از نیمه دوم سال 1400 بر روی آنتن شبکه می رود

 

نحوه ثبت نام و سایت مسابقه کهکشان

مطلب نیو – مسابقه کهکشان از مجموعه برنامه های، نیمه دوم سال 1400 است که از شبکه 5 به روی آنتن می رود . این مسابقه متشکل از گروهی 5 نفره از اعضای خانواده است که وارد فضای مسابقه می شود و سفری در اعماق تاریخ دارد؛  که تاریخ ارتباطات بشری را از دوران پیشین تا زمان حال سپری طی می کند و در مسیر مسابقه با چالش های مواجهه با رسانه ها که هر کدام کهکشان های ارتباطی هستند، مواجه خواهند شد. این کهکشان های ارتباطی شامل کهکشان شفاهی، کهکشان چاپ، کهکشان دیجیتال و کهکشان ‌اینترنت  است. 

 در هر دوره تاریخی، یک اتاق در نظر گرفته شده که شرکت کنندگان با وارد شدن در این اتاق ها با چالش هایی روبرو می شوند که در نهایت با تمرکز، مهارت استفاده از تکنولوژِ های روز، خلاقیت،  کار گروهی و… می تواند چالش را پشت سر بگذارد. 

نکته جالب در این مسابقه این است که برای نخستین بار بینندگان مسابقه می‌توانند چالش‌های درون مسابقه را از طریق تکنولوژی‌های واقعیت افزوده AR و واقعیت مجازی VR همزمان با پخش مسابقه از تلویزیون در منزل خود تجربه کرده و شیوه‌ای جدید را در تعامل با تلویزیون تجربه کنند.

 

نحوه ثبت نام و سایت مسابقه کهکشان

نحوه ثبت نام در مسابقه کهکشان

خانواده هایی که آمادگی حضور در مسابقه و شرکت در این چالش جذاب را دارند، بایستی تمایل خود را برای حضور اعلام کنند و بعد از ثبت نام، هماهنگی های لازم جهت حضور در مسابقه صورت می گیرد.

  معرفی بازیگران و خلاصه داستان سریال (تب سرد) + زمان پخش سریال و عکس

سایت ثبت نام :  https://kahkeshan5.ir

نحوه ثبت نام و سایت مسابقه کهکشان

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.