نحوه ثبت نام و دریافت وام 30 میلیون تومانی ازدواج دانشجویان در سال 1400 + شرایط دریافت وام ازدواج دانشجویی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

وام 30 میلیونی ازدواج با سود 4 درصد و بازپرداخت آن 18 ماهه، خبری خوب برای دانشجویان بود که ستاد ازدواج دانشجویی به همه دانشجویان نویدش را داد

 

ثبت نام وام 30 میلیونی ازدواج دانشجویی

مطلب نیو – همیشه یکی از دغدغه های دانشجویان، هزینه های دوره دانشجویی بوده است، دورانی که برای خیلی ها اتفاقات خوبی مثل ازدواج رخ داده است. دانشگاه ها در جهت تسهیل دوران دانشجویی در سالهای پیش تسهیلات مالی را ارائه می دادند، اما در سال 1400 با شرایطی بهتر برای زوج های دانشجویی، وام 30 میلیونی تعلق خواهد گرفت. 

  هزینه تست کرونا چقدر است و تست رایگان کرونا از چه کسانی گرفته میشود؟

ثبت نام وام 30 میلیونی ازدواج دانشجویی

اعطای وام 30 میلیون تومانی ازدواج دانشجویان

در دوره بیست و چهارم طرح ازدواج دانشجویی،وام 30 میلیونی خرید کالای ایرانی به دانشجویان اعطا می گردد. این وام با نظارت صندوق رفاه دانشجویی، و برای همه دانشجویان دانشگاه های سراسری، آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی، مجازی و… تعلق می گیرد. این وام با سود 4 درصد بایستی 18 ماهه پرداخت شود.

 

 

ثبت نام وام 30 میلیونی ازدواج دانشجویی

نحوه ثبت نام  و مدارک لازم جهت دریافت وام ازدواج دانشجویی

 ابتدا به سایت swf.ir مراجعه کنید. پورتال دانشجویی را انتخاب کرده، لازم است در این مرحله کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد نمایید. پس از وارد کردن این موارد ، فرم ثبت نام به نمایش در می آید، که مراحل به ترتیب انجام می دهید. 

در حین ثبت  لازم است مدارک مورد نظر را آپلود نمایید که شامل: تعهدنامه ضامن ها، سند ازدواج، کارت ملی، فرم درخواست. مدارک لازم در زمانی که به بانک می کنید شامل: شناسنامه زوجین، کارت ملی زوجین، کارت دانشجویی، گواهی که تایید کننده تحصیل در ترم جاری، ارائه مدرک ازدواج، سفته خام برابر با مبلغ 155/000/000 ریال، چک ضمانت برابر با مبلغ 155/000/000 ریال، واریز مبلغ  700000 ریال برای افتتاح حساب، فتوکپی، قبض تلفن محل زندگی، پر کردن فرم باز کردن حساب. ضامن نیز بایستی کارت ملی، شناسنامه، نامه کسر از حقوق مهر شده و آخرین فیش حقوقی مهر شده را به همراه داشته باشد. 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.