مهناز افشار درمورد داستان مهاجرتش توضیح داد !

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مهناز افشار که چند روز پیش به دعوت یکی از کارگردانان برای شرکت در جشنواره فیلم برلین رفته بود در مورد مسافرتش به خارج کشور و آلمان توضیح داد

 

 

مطلب نیو – مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون مدتی است که ایران را به مقصد اروپا ترک کرده و اخبار اولیه در خصوص حضور او به عنوان یکی از داورهای یک مسابقه استعداد یابی که از شبکه mbc persia پخش گردید منتشر شد.

مهناز افشار بعدا در اینستاگرام خود با تأیید این خبر پست هایی را در ارتباط با ضبط برنامه پرشین گات تلنت در صفحه اینستاگرام خود قرار داد.

در این مدت شایعاتی در خصوص مهاجرت مهناز افشار به خارج از کشور و عدم بازگشت به ایران در فضای مجازی منتشر گردید و در نتیجه مهناز افشار در حاشیه جشنواره فیلم برلین به این اخبار واکنش نشان داد و در یک گفتگو با یک رسانه خارجی در مورد دلیل سفرش به اروپا گفت:

هرگز متصور نبودم که قرار نیست برگردم و من در اینجا از چندین کارگردان خارجی پیشنهاداتی برای بازی در چند فیلم و سریال دریافت کردم.

البته دلیل حضورم در آلمان تحصیل در رشته کارگردانی است و مدتها من بین تهران و آلمان مسافرت کرده ام اما به دلایلی حضورم در آلمان جدی تر شده است و به علت دریافت برخی پیشنهاد ها از کارگردانان و فیلمسازان خارجی برای بازی در چند سریال و فیلم در حال بررسی این پیشنهاد ها هستم

ولی هرگز برای خود متصور نبودم که قرار نیست برگردم

  فیلم گفتگوی هادی ساعی : برای کیمیا علیزاده متاسفم

 

 

بیشتر بخوانید:  پرشین گات تلنت با حضور مهناز افشار

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.