خانه / فرهنگ و هنر / در حاشیه / مهمان برنامه دورهمی امشب 24 بهمن 1398 ( آریا عظیمی نژاد )

مهمان برنامه دورهمی امشب 24 بهمن 1398 ( آریا عظیمی نژاد )

 

مهمان امشب برنامه دورهمی مشخص شد: آریا عظیمی نژاد آهنگساز و موسیقی دان،خواننده و مجری برنامه عصر جدید امشب میهمان برنامه دورهمی خواهند بود و این برنامه از شبکه نسیم در ساعت 22 امشب 23 بهمن 1398 پخش خواهد گردید.

 

 

مهمان امشب برنامه دورهمی مشخص شد:

آریا عظیمی نژاد آهنگساز و موسیقی دان،خواننده و مجری برنامه عصر جدید امشب میهمان برنامه دورهمی خواهند بود و این برنامه از شبکه نسیم در ساعت 22 امشب 24 بهمن 1398 پخش خواهد گردید.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی آریا عظیمی نژاد و همسرش + عکس های خصوصی و اینستاگرامش

 

 

 

 

آریا عظیمی نژاد 47 ساله و متولد شهر تهران  و دارای مدرک کارشناسی موسیقی است و در زمینه آهنگسازی و خوانندگی و تنظیم آهنگ تخصص دارد

آریا عظیمی نژاد یکی از داوران برنامه پرمخاطب عصر جدید بود که از شبکه سوم سیما پخش گردید و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

 

 

 

همچنین ببینید

بعد از انتشار اخبار جنجالی در خصوص ازدواج مهدی طارمی ستاره تیم پرسپولیس با سحر قریشی که یک هنرپیشه معروف در سینمای ایرانی می باشد که البته این خبر ازسوی هردو طرف تکذیب شد، حال با انتشار یک تیتر خبری در روزنامه خبر ورزشی دوباره جنجالها در خصوص این دو نفر بالا گرفته است. بر اساس تیتر روزنامه خبر ورزشی ( خانم بازیگر ۵۰ هزار دلار ستاره ملی‌پوش را تیغ زد ) البته صحت این خبر را به طور دقیق نمی توان تایید کرد ولی انتشار این خبر باعث شده که بسیاری از کانال ها و خبرگزاری های فضای مجازی این خبر را به مهدی طارمی و سحر قریشی نسبت بدهند.

آیا تیغ زدن 50 هزار دلاری مهدی طارمی توسط سحر قریشی واقعیت دارد ؟

روزنامه خبر ورزشی با یک تیتر جنجالی خبر از تیغ زدن مهدی طارمی توسط خانم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *