مهاجرت ارسلان به ترکیه و رفتن پیش نیکا حقیقت دارد؟ + فیلم

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ارسلان کاشی و نیکا فلاحی هر دو از چهره های معروف اینستاگرام هستند. آنها یک اکیپ دارند که باهم ویدیوهای طنز میسازند. چندی پیش نیکا از ایران به ترکیه مهاجرت کرد و اکنون ارسلان به دیدار او رفته است

 

مهاجرت ارسلان به ترکیه و رفتن پیش نیکا حقیقت دارد؟

مطلب نیو – طبق اخبار منتشر شده، ارسلان کاشی به دلیل رفتن به کنسرت تتلو به ترکیه رفته است. او در این بین سری هم به دوستان خود زده. اما رفتن ارسلان به ترکیه این شایعه را ایجاد کرده که ارسلان به ترکیه مهاجرت کرده است.

گفته ها حاکی از این است که ارسلان کاشی به جز رفتن به کنسرت تتلو اهداف دیگری از رفتن به ترکیه دارد. او احتمالا میخواهد در مدت زمانی که در ترکیه میماند با نیکا فلاحی چند کیلیپ نیز بسازد.

  فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری شهید «علی اکبر رنجبر» مامور نیروی انتظامی شیراز

مهاجرت ارسلان به ترکیه و رفتن پیش نیکا حقیقت دارد؟

بیوگرافی ارسلان کاشی

ارسلان کاشی متولد 5 مهر 1379 است. وی دانشجوی در حال تحصیل مازندران میباشد. ارسلان در اینستاگرام بسیار معروف است و در زمینه ی ساخت ویدیو های طنز فعالیت میکند. او در یک خانواده کم جعیت متولد شده و تنها یک خواهر دارد.

ارسلان کاشی حدود یک میلیون و پونصد هزار نفر مخاطب در اینستاگرام دارد. که این رقم مخاطب بسیار بالایی برای یک پسر بیست ساله است. ارسلان طرفدار تیم استقلال است اما ورزش مورد علاقه اش والیبال میباشد. 

مهاجرت ارسلان به ترکیه و رفتن پیش نیکا حقیقت دارد؟

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.