آخرین خبرها
خانه / نیازمندیها / معرفی سامانه یاران ابراهیم رئیسی + آدرس اینترنتی و نحوه ثبت نام در سامانه یاران رئیسی

معرفی سامانه یاران ابراهیم رئیسی + آدرس اینترنتی و نحوه ثبت نام در سامانه یاران رئیسی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رئیس جمهور منتخب مردم، کارآمدی، فسادستیزی، روحیه انقلابی و مردمی بودن را از ویژگی های دولت خود عنوان کرد. در این راستا سامانه ای را برای مشارکت مردم در معرفی اعضا و مدیران دولت سیزدهم معرفی کرد

 

معرفی سامانه یاران رئیسی

مطلب نیو – سید ابراهیم رئیسی برای مشارکت مردم در معرفی اعضا و مدیران دولت سیزدهم سامانه ای معرفی کرد. در سامانه “یاران رئیسی” از همه مردم، نخبگان، احزاب، گروه ها، فرهیختگان و تشکل ها دعوت شد تا اگر فردی را مناسب دولت مردمی می شناسند، به دولت معرفی کنند. 

سخنان دکتر ابراهیم رئیسی در معرفی سامانه یاران رئیسی

با حمد و ثنای الهی و ضمن تشکر و قدردانی مجدد از یکایک ملت بزرگ ایران جهت خلق حماسه باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و حسن اعتماد به این بنده خدا و خادم مردم، آنگونه که قبلا نیز بیان کردم اعضای دولت و همکاران بنده بر مبنای شایسته سالاری و براساس شاخص هایی نظیر “کارآمدی”، ” فسادستیزی”، ” روحیه انقلابی” و “مردمی بودن” انتخاب خواهند شد.

ازآنجا که عمیقا بر این باورم “هرجا زمینه مشارکت مردم در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها فراهم شود نرخ موفقیت بالاتر می رود”، و همانگونه که وعده داده بودم سامانه ای جهت مشارکت مردم در معرفی اعضای دولت آماده شده است.

از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه ها، احزاب، تشکل ها و آحاد مردم تقاضا دارم چنانچه فردی با شاخص های فوق الذکر و در تراز دولت مردمی می شناسند نسبت به معرفی وی در سامانه اقدام نمایند. امیدوارم به لطف و مدد خداوند متعال و پشتوانه مردم تمام ظرفیت های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار بندم.

 آدرس سامانه :  https://yaran.raisi.ir/managers  

 

معرفی سامانه یاران رئیسی

نحوه ثبت نام در سامانه “یاران رئیسی” 

همه افراد می توانند در سامانه عضو ثبت نام کنند. با توجه به آنچه در سامانه یاران رئیسی گفته شده، کاربران چنانچه خود را شایسته حضور در سمت‌های اجرایی و مدیریتی می‌دانند، می‌توانند به صورت مستقیم، در بخش تکمیل اطلاعات و رزومه فردی نسبت به تکمیل فرم‌ها و اطلاعات مربوطه اقدام کنند.

افراد برای ورود به سامانه «یاران رئیسی» باید نام، نام خانوادگی، شماره همراه، استان و شهر محل سکونت، شماره ملی را وارد کنند. سپس پیامکی برای ورود به سامانه و تکمیل اطلاعات فردی، برای آنها ارسال می گردد.

 

معرفی سامانه یاران رئیسی

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
[کل: 1 میانگین: 5]

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *