معرفی بهترین کشورهای دنیا برای گرفتن ویزای دانشجویی برای ایرانیان + شرایط اخذ ویزای دانشجویی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا، همیشه یکی از اهداف دانشجویانی است که علاقمند به مهاجرت تحصیلی  در دانشگاه هایی با شرایط ایده آل هستند

 

معرفی بهترین کشورهای دنیا برای گرفتن ویزای دانشجویی

مطلب نیو – مهاجرت تحصیلی همواره یکی از علاقمندی های دانشجویان بوده است. هر دانشجویی با داشتن شرایطی مناسب می تواند اقدام به مهاجرت تحصیلی کند. انتخاب کشور و دانشگاه مناسب با شرایط خود نیاز به اطلاعات دقیق از شرایط پذیرش تحصیلی هر کشوری دارد. در اینجا به معرفی چند کشور مهاجرپذیر در زمینه تحصیلی و ویژگی های آنها می پردازیم. 

  ویدئو/ ترفند جدید عکاسی برای داشتن عکس در ایستگاه فضایی

 فنلاند

کشور فنلاند یکی از کشورهای ایده آل برای جذب دانشجو است، زیرا این کشور در پذیرش و دادن ویزای تحصیلی به سن شما توجهی نمی کند و مهم تر اینکه شما می توانید شرایط اقامت خانواده خود مثل فرزند یا همسر را در زمان تحصیل در این کشور فراهم کنید که برای آنها نیز شرایط تحصیلی و کاری نیز فراهم می شود. شما با داشتن مدرک زبان می توانید برای مهاجرت تحصیلی اقدام کنید. اگر شما در زبان سطح خوبی ندارید، می توانید در این کشور به آموختن زبان شرایط تحصیل را برای خود فراهم کنید. 

 

معرفی بهترین کشورهای دنیا برای گرفتن ویزای دانشجویی

انگلیس

زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی این کشور، در کنار دانشگاه های معتبری مثل آکسفورد و کمبریج و شرایط زندگی مناسب، که در خدمات رفاهی خوبی را ارائه می دهد، انگلیس را به عنوان یکی از گزینه های خوب برای مهاجرت تحصیلی تبدیل کرده است. اعتبار مدارک دانشگاهی این کشور بسیار بالا و بین المللی ست و شما از این مدارک می توانید در هر گوشه  جهان استفاده کنید. نکنه مهم و حائز اهمیت در انگلیس مدت زمان تحصیل است که بسیار کوتاه است و شما می توانید در طی 4سال، کارشناسی و کارشناسی ارشد را سپری کنید و در هزینه های تحصیل و زندگی صرفه جویی کنید. 

معرفی بهترین کشورهای دنیا برای گرفتن ویزای دانشجویی

 

آلمان

آلمان یکی از پرطرفدارترین کشورها جهت مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان علاقمند به تحصیل در خارج از کشور است. تحصیل رایگان و دادن کمک هزینه تحصیل به دانشجویان در کنار اشتغال در زمان تحصیل،ایده آل ترین شرایط را برای دانشجویان فراهم کرده است. دانشگاه ها و موسسات اموزشی آلمان از معتبرترین دانشگاه های جهان است و این خود برای ادامه تحصیل و حتی اشتغال بعد از دوران فارغ التحصیلی در سرتاسر جهان است. نکته ای که در خصوص کشور آلمان حائز اهمیت است، زبان آلمانی ست که بایستی در کنار زبان انگلیسی به این زبان نیز تسلط داشته باشید.

 

معرفی بهترین کشورهای دنیا برای گرفتن ویزای دانشجویی

 

استرالیا

استرالیا یکی از کشورهایی ست که در زمینه های تحصیلی و کاری، با توجه به شرایط ایده آلی که فراهم کرده است، همواره در جذب نیروهای متخصص و توانمند موفق بوده است. وجود دانشگاه های معتبر که خدمات آموزشی خوبی را ارائه می دهد، باعث شده توجه دانشجویان را به این کشور جلب کند. زبان رسمی این کشور انگلیسی است و این خود مزیتی برای مهاجرت تحصیلی می باشد. مهم ترین و جذاب ترین بخش مهاجرت تحصیلی به استرالیا، امکان اشتغال در زمان تحصیل است و دانشجویان می توانند همزمان در کنار تحصیل، اشتغال داشته باشند. از آنجایی که مدیران شرکت ها، کارمندان خود را از فارغ التحصیلان کشور خود انتخاب می کنند، از این طریق می توانند اقامت دائم بگیرند.  

معرفی بهترین کشورهای دنیا برای گرفتن ویزای دانشجویی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.