مزرعه پرورش کروکودیل مشهد کجاست؟ + گزارش تصویری

زمان مطالعه: 2 دقیقه

دیروز ۱۲ مهر ۱۴۰۰ تنها مزرعه پرورش کروکودیل در شهر مشهد استان خراسان رضوی با ورود ۸۰ سر کروکودیل به کشور شروع به کار کرد.

 

مزرعه پرورش کروکودیل مشهد کجاست؟ + گزارش تصویری

مطلب نیو – تنها مزرعه پرورش کروکودیل کشور در شهر مشهد استان خراسان رضوی دیروز با ورود ۸۰ سر کروکودیل به کشور شروع به کار کرد. آنها در این مزرعه یکی از پنج گونه بسیار با ارزش کروکودیل را پرورش می دهند که بسیار کمیاب هستند. این مزرعه پرورش کروکودیل به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای ۷۵ نفر شغل ایجاد کرده و به این شکل در حال کمک به 75 خانواده است. هدف از ایجاد این مزرعه توسعه گردشگری، صادرات کروکودیل و فعالیت های پزشکی است.

پس از تحقیقاتی که توسط تیم مطلب نیو  صورت گرفت متوجه شدیم که ایجاد این مزرعه ایده یکی از کارآفرینان مشهور کشور است. وی پس از دستور رهبری برای اشتغال زایی و تولید ملی ایده ی به فکر ایجاد چنین مزرعه ای افتاده است. او با ایجاد این مزرعه به این مهم دست یافته که برای 75 نفر شغل ایجاد کند یعنی کمک به 75 خانواده.

این مزرعه یکی از ایده های مهم و موفق در زمینه ی اشتغال زایی بوده که به بهره برداری رسیده است. در شهر مشهد مقدس به دلیل جمعیت و احتیاج به کار چنین ایده ها و کارهایی فراوان است.

مزرعه پرورش کروکودیل مشهد کجاست؟ + گزارش تصویری

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.