مردی که همسر سابقش را به علت ازدواج مجدد به قتل رسانده بود محکوم به قصاص با چوبه دار شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بعد از اظهارات متهم و درخواست قصاص از طرف خانواده همسر او و همچنین درخواست دیه برای فرزند صغیرش،مرد متهم به قتل همسرش صبح دیروز از طرف دادگاه قصاص محکوم گردید.

بالاخره بعد از گذشت ۴ سال مردی که همسر خود را به علت قصد ازدواج مجدد با مرد دیگری به قتل رسانده بود به قصاص محکوم شد. این پرونده بعد از گذشت چهار سال و بعد از پیدا شدن جسد زن ۴۴ ساله ای به نام مهتاب در خانه‌اش نهایتاً در دادگاه در جلسه نهایی مورد بررسی قرار گرفت و حکم قصاص برای شوهر سابق این زن ۴۴ ساله صادر شد.

شرح حادثه:

این مرد که در روز حادثه بعد از به قتل رساندن همسر خود با پلیس آگاهی تماس گرفته و کشته شدن همسر خود را اطلاع می دهد بعد از گذشت مدت کوتاهی به قتل همسر خود اعتراف می کند.

در ادامه بازپرسی و بازجویی از این فرد او در خصوص انگیزه اش نسبت به قتل همسر سابق خود اظهار کرد که از قبل با همسر خود مجادله داشته و اگرچه دارای دو فرزند پسر و دختر میباشند ولی در طول مدت زندگی خود با همسرش دائماً با او درگیر بوده و بر سر مسائل مختلف دعوا کرده و کارشان به کلانتری کشیده شده است.

در مجادله آخری که با همسر خود داشته به علت شکایت همسرش به کلانتری مراجعه می‌کند و حتی یکی از مأموران را کتک می زند و بعد از آن برای مدتی به زندان می افتد. او می گوید که همسرش به زندان آمده و از او درخواست کرده که اگر حق طلاق را به او بدهد از شکایت خود صرف نظر می کند و می تواند آزاد شود این مرد بعد از آزادی دوباره به خانه و زندگی خود برمی گردد اما همسرش بعد از ۶ ماه به بهانه معافیت سربازی پسرشان از او به صورت صوری طلاق می‌گیرد و بعداً به بهانه یک دعوا خانه را ترک میکند و به خانه پدرش می رود.

  بیوگرافی و علت درگذشت «ابوالفضل ملاجعفری» معاون توسعه ورزش تهران در حین انجام وظیفه + همسر و فرزندان

 

جریان قتل به زبان خود متهم:

در حین برگزاری دادگاه مرد متهم در ادامه در خصوص قتل همسرش اضافه می کند که روز حادثه وقتی که زنم برای دیدن بچه هایم به خانه آمده بود با او مشاجره کردم و بسیار عصبانی شدم و گردن او را فشار دادم و با یک شال او را خفه کردم چون او مرا فریب داده بود و قصد ازدواج با شخص دیگری را داشت و من این موضوع را نمیتوانستم تحمل کنم.

 

در ادامه بعد از اظهارات متهم و درخواست قصاص از طرف خانواده همسر او و همچنین درخواست دیه برای فرزند صغیرش،مرد متهم به قتل همسرش صبح دیروز از طرف دادگاه قصاص محکوم گردید.

 

 

 

 

همچنین ببینید:

فیلم کسوف ( خورشید گرفتگی ) بسیار زیبا و دیدنی،دم غروب آفتاب در سواحل خلیج فارس

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.