مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی از اسفندماه آغاز می شود + نحوه ثبت نام

زمان مطالعه: 2 دقیقه

وزیر راه و شهرسازی از آغاز ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی از اوایل اسفند ماه خبر داد.  طبق اخبار منتشر شده در خصوص آغاز ثبت نام مرحله دوم وزیر راه و شهرسازی در یک گفتگوی خبری بیان کرد که در این مرحله مهم ترین محوریت انتخاب افراد واجد شرایط برای ثبت نام در مسکن ملی و همچنین انتخاب نقاط شهری که دارای زیرساخت های مناسب برای اجرای طرح مسکن ملی میباشند بیشترین ضروریت را دارا می باشد.

 

در گفتگو با وزیر راه و شهر سازی :

وزیر راه و شهرسازی از آغاز ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی از اوایل اسفند ماه خبر داد.

طبق اخبار منتشر شده در خصوص آغاز ثبت نام مرحله دوم وزیر راه و شهرسازی در یک گفتگوی خبری بیان کرد که در این مرحله مهم ترین محوریت انتخاب افراد واجد شرایط برای ثبت نام در مسکن ملی و همچنین انتخاب نقاط شهری که دارای زیرساخت های مناسب برای اجرای طرح مسکن ملی میباشند بیشترین ضروریت را دارا می باشد.

 

طرح مسکن ملی چیست؟

طرح مسکن ملی که از طرف وزارت راه و شهرسازی کشور برای کمک به برخی از اقشار جامعه که فاقد مسکن می باشند در دست اجرا می باشد از آبان ماه روند ثبت نام در مرحله اول آغاز شد و متقاضیان طرح طبق دستورالعمل‌های موجود در سایت ثبت نام کرده و سپس پس در مرحله دوم بعد از به پایان رسیدن ثبت نام مرحله ارزیابی و پالایش متقاضیان واجد شرایط آغاز گردید.

محمود محمودزاده معاون مسکن در این خصوص بیان کرد که ظرفیت های لازم برای مرحله دوم اقدام ملی مسکن تا پایان سال با ایجاد ظرفیت های جدید برای متقاضیان صورت خواهد گرفت.

در این طرح که قرار است در شهر هایی که با جمعیت بیشتر از صد هزار نفر اجرا گردد تمامی متقاضیانی که شرایط لازم را برای ثبت نام در این طرح را دارا می باشند می توانند به سایت مذکور مراجعه کرده و درخواست خود را برای ثبت نام مسکن ملی در این سامانه ثبت نمایند.

  محمد عزیزی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی به دلیل فساد بازداشت شد + عکس

 

 

برای اطلاع بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام و شرایط آن به لینک زیر مراجعه کنید:

 

طرح مسکن ملی + شرایط و روش ثبت نام

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.