مدیرکل تامین اجتماعی استان گلستان بر اثر کرونا درگذشت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

متاسفانه ساعاتی قبل دکتر نیک نیا مدیرکل تامین اجتماعی استان گلستان بر اثر ابتلا به بیماری ویروسی کرونا درگذشت. رئیس مرکز بهداشت گلستان در تایید این خبر با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت و گو  کرده است.

 

 

مطلب نیو – بر اساس آخرین اخبار منتشر شده متاسفانه آقای دکتر نیک نیا مدیر کل تامین اجتماعی استان گلستان امروز بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست داد. خبر درگذشت مدیر کل تامین اجتماعی استان گلستان را رئیس مرکز بهداشت این استان تایید کرد.

 

ناهید جعفری رئیس مرکز بهداشت استان گلستان در تایید این خبر و گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در شهر گرگان گفت:

آقای نیک نیا مدیر کل اداره تامین اجتماعی استان امروز متاسفانه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت، طبق اخبار منتشر شده تست مثبت کرونای دکتر نیک نیا هنوز تایید نشده ولی ایشان مشکوک به ابتلا به این بیماری ویروسی بودند.

رئیس مرکز بهداشت استان گلستان در ادامه گفت وظیفه همگی ما تلاش برای حفظ  سلامت و جان شهروندان در این استان است و در این زمینه از همه مردم خواهشمندیم تا همکاری لازم را با ما داشته باشند و از خانه‌های خود هرگز خارج نشوند به جز در موارد ضروری 

متاسفانه بسیاری از شهرهای شمالی کشور از ابتدای شیوع ویروس کرونا با این بیماری درگیر بودند و تاکنون بسیاری از هموطنان در این شهرها بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند

  دکتر کوروش گودرزی پور،فوق تخصص هماتولوژی و انکولوژی بیمارستان مفید تهران بر اثر ابتلاء به کرونا درگذشت

در این خصوص آقای کیانوش جهانپور مسئول اطلاع رسانی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان گلستان گفت:
در طول ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد متاسفانه نه نفر در استان گلستان به بیماری ویروس کرونا مبتلا شده اند.

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.