محسن هاشمی هم کرونا گرفت ؟ + توضیحات محسن هاشمی به خبرنگاران

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

امروز در خبرگزاری ها شایعاتی در خصوص ابتلاء محسن هاشمی به کرونا منتشر گردید و همچنین انتشار عکس های حضور او در کنار ظریف در انتخابات شایعاتی را ایجاد کرد !

 

مطلب نیو – امروزعکس های حضور محسن هاشمی و ظریف کنار هم در هنگام حضور در انتخابات در فضای مجازی منتشر گردیده است و احتمالات مختلفی در خصوص ابتلاء آنها به ویروس کرونا منتشر گردیده که هیچ یک از این احتمالات تایید نشده است .

محسن هاشمی در گفتگو با خبرگزاری حوزه شهری گروه اجتماعی خبرنگاران جوان اعلام کرد:

بعد از اینکه خبر مثبت تست کرونای رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ تهران انتشار پیدا کرد من نیز تصمیم به استراحت در خانه گرفتم.

محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگاران گفت که هفته گذشته با مرتضی رحمانی  جلسه داشتم و در کنار او نشسته بودم  و تصمیم به استراحت در خانه گرفتم و تا کنون علائمی از بیماری و سرماخوردگی ندارم .

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به خبرنگاران گفت: تا علائم این بیماری در شخص پدیدار نگردد نمی توان او را آزمایش کرد با این حال بنده قصد دارم به بیمارستان مراجعه و آزمایش دهم !

در خصوص سلامت جسمانی محسن هاشمی بررسی‌ها نشان داد که او در وضعیت جسمانی خوبی به سر می برد و بر اساس یک برنامه ریزی از قبل تعیین شده در استراحت در خانه به سر می‌برد.

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.