مارک ولتیموس با فدراسیون فوتبال ایران به توافق رسید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مارک ولتیموس با فدراسیون فوتبال ایران به توافق رسید

ولتیموس مهمترین دلیل خود در زمینه جدایی از تیم فوتبال کشورمان را مشکلات مالی اعلام کرده است و قبل از این هم در یک توئیت به این مسئله پرداخته است.
مارک ولتیموس

براساس خبرهای منتشر شده در روزنامه بلژیکی موندال مارک ولتیموس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که به علت یکسری مشکلات اعم از مشکلات مالی با فدراسیون فوتبال در توئیتر خود مطالبی را در این زمینه منتشر کرده بود با فرستادن وکلای خود به ترکیه و در طی یکسری مذاکره با فدراسیون فوتبال ایران درضمن فسخ قرارداد با این فدراسیون اعلام کرد که بر سر مسائل دیگر هم با فدراسیون به توافق رسیده است.

این مربی مهمترین دلیل خود در زمینه جدایی از تیم فوتبال کشورمان را مشکلات مالی اعلام کرده است و قبل از این هم در یک توئیت به این مسئله پرداخته است.

مارک ولتیموس بازیکن و مربی سابق تیم بلژیک بوده است و رسما از خرداد 1398 به عنوان مربی تیم فوتبال ایران معرفی شد.

در نهایت با توجه به پایان حضور و فسخ قرارداد این مربی بلژیکی در فوتبال ایران ،اریخ ۴ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۳ آذر) ایران – اسلواکی ساعت ۱۸:۳۰ عصر به عنوان آخرین روز حضور این سرمربی بلژیکی روی نیمکت تیم ملی عنوان شده است.

 مارک ولتیموس و حضور او در فوتبال ایران:

پس از حدود دو سال دوری از سمت مربیگری در میدان‌های حرفه‌ای فوتبال؛ سرانجام در ۲۹ مه ۲۰۱۹ وی رسماً به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایران منصوب و جانشین کارلوس کی‌روش شد. همچین او وحید هاشمیان را به عنوان دستیار خود در تیم ملی ایران انتخاب کرد.

در اولین بازی خود روی نیمکت تیم ملی ایران به عنوان سرمربی، در وزشگاه آزادی در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی سوریه رفت که این بازی با نتیجه ۵–۰ به سود ایران به پایان رسید. تا او شروع خوبی روی نیمکت ایران داشته باشد.

  زندگینامه «پائولو روسی» و علت درگذشت + عکسهای فوتبالی تاریخی از پائولو روسی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.