ماجرای ویس منسوب به مهدی فنونی زاده چیست؟ + واکنش ها و حواشی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به تازگی از مهدی و مرتضی فنونی زاده در صفحات مجازی ویسی پخش شده که در آن این دو برادر به ارکان باشگاه پرسپولیس اهانت میکنند.

 

ماجرای ویس منسوب به مهدی فنونی زاده چیست؟ + واکنش ها و حواشی

مطلب نیو – مرتضی فنونی زاده با شرکت در برنامه ایران فعال شبکه سلامت به موضوع ویس های پخش شده پرداخت. او این ویس های منصوب به خودش و برادرش را تکذیب کرد. وی در ادامه ی صحبت هایش گفت ما هرگز به ارکان پرسپولیس توهین نکرده ایم.

با این حال تیم حقوقی پرسپولیس زیر نظر جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری و با درخواست طرفداران پرسپولیس شکایتی را تنظیم کرده و پیگیر اظهارات و اهانت این دو پیشکسوت هستند.

علاوه بر این ها ، برخی از شکسوتان پرسپولیس از رفتار این دو برادر سرخابی ناراحت شده اند و درخواست برخورد جدی با آنها را دارند.

ماجرای ویس منسوب به مهدی فنونی زاده چیست؟ + واکنش ها و حواشی

یکی از اقداماتی باشگاه پرسپولیس در برخورد با برادران فنونی زاده کرده ممنوع الورود کردن آنها به همه ی اماکن متعلق به پرسپولیس است که واکنش فنونی زاده ها را در پی داشته.

مهدی فنونی زاده: پرسپولیس خانه دوم من است چگونه میتوانند مرا از ورود به خانه ام منع کنند؟ این صدای منتشر شده تقلید صدایی است که استقلالی ها کرده اند. من چرا باید جوابگوی شیطنت آنها باشم؟ من سال‌ ها برای تیم پرسپولیس زحمت کشیده ام و  جزء از ۴۰ میلیون هوادار این تیم هستم. با این حال اگر اگر هواداران اصیل پرسپولیس آزرده خاطر شده اند، من معذرت خواهی می‌کنم.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.