ماجرای حق طلاق مهدی کوشکی و ریحانه پارسا چیست ؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 قضیه از توئیت ریحانه پارسا آغاز شد. این بازیگر تلویزیون و سینما که به تازگی با مهدی کوشکی نمایش نامه نویس و بازیگر سینما ازدواج کرده نوشت: «یا بنویس حق طلاق میدید به زنهاتون بعد اسم خودتون را هم گذاشتید، مرد؟ ایموجی هم نزار..»

 

مطلب نیو – این توئیت ابهام داشت، نیازمند به ویرایش بود و سوالات زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورد. پس از آن مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا در ویدئویی کوتاه در استوری اینستاگرام اعلام کرد: «این روزها به خاطر توئیت ریحانه خیلی از من سوال می‌شه که حق طلاق چطوریه؟ من خیلی اعتقاد دارم که حق طلاق با مردِ صددرصد و چه لزومی داره حق طلاق با زن باشه؟ به نظر من این ایده خیلی درستی است که حق طلاق با مرد باشه، به قول قدیمی‌ها زن باید با لباس سفید بیاد خونه بخت و با کفن سفید هم بره!»

اظهار نظر تازه کوشکی موجی تازه علیه او در فضای مجازی راه انداخته است. برخی از این اظهار نظرات را در زیر میبینید.

 

کاربری نوشته است «به نظر من ماجرای توئیت ریحانه پارسا و استوری مهدی کوشکی یه بازی تبلیغاتیه! برای تئاتر، فیلم یا. این‌جور حرفا با واکنش سریع مخاطب و وایرال شدنِ شدید همراهه و خب اگه حدسم درست باشه دقیقن به هدف‌شون رسیدن. حالا باید دید چقدر نظر من می‌تونه درست باشه؟ نظر شما چیه؟»

————————————————–

 آقای مهدی کوشکی فرمودن من خیلی اعتقاد دارم حق طلاق با مرده صد در صد و اصلا چه لزومی داره که حق طلاق با زن باشه! من سوالم اینه که اصولا چه لزومی داره شما اظهار نظر کنی؟

  ماجرای طلاق امیر جعفری و ریما رامین فر چیست ؟ + فیلم

——————————————– 

مطمئنم کوشکی و ریحانه پارسا دارن می‌خندن بهمون. مگه میشه طرف “ایموجی نذار” رو هم کپی کنه؟ عروس آخه با لباس سفید بیاد و بره؟ تاتره، ببینین کی گفتم.

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

یک نظر

  1. والا ریحانه پارسا خودش گفته فرزنده طلاقه یعنی پدر مادر بالا سرش نبوده ، وگرنه نمیزاشتن با کسی ازدواج کنه که خیلی از خودش بزرگتره و بچه هم داره .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.