ماجرای جنجالی و علت دیپورت(احمد نوراللهی) از الاهلی و بازگشت به تیم پرسپولیس چه بود؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

«احمد نوراللهی» بازیکن تیم الاهلی قطر از این کشور دیپورت شد و مجدداً به پرسپولیس بازگشت بابررسی علت ریپورت احمد نوراللهی در مطلب زیر با ما همراه باشید

 

ماجرای جنجالی و علت دیپورت(احمد نوراللهی) از الاهلی و بازگشت به تیم پرسپولیس چه بود؟

مطلب نیو – احمد نوراللهی تیم الشباب الاهلی به پرسپولیس بازگشت. رسانه‌ها و هواداران تیم الشباب الاهلی از عمل کرد دو لژیونر  ایرانی مهدی قائدی و احمد نوراللهی رضایت نداشتند و به همین علت سرمربی این تیم در صحبت هایش از دو خرید ایرانی حمایت کرد و معتقد بود :

  قضاوت درباره این دو بازیکن جدید در این دوره کوتاه زود است. آنها تمرینات زیادی انجام دادند و بعد از حضور در تمرینات اردوی تیم ملی‌شان ملحق شدند.

  پرسپولیس 3 بر صفر برنده بازی با سپاهان شد

ماجرای جنجالی و علت دیپورت(احمد نوراللهی) از الاهلی و بازگشت به تیم پرسپولیس چه بود؟

دیپورت(احمد نوراللهی) از الاهلی

مهدی علی از رسانه‌های اماراتی خواست که به این دو بازیکن فرصت بیشتری بدهند چرا که مدت کوتاهی است که با الشباب به الاهلی تمرین کردند و درگیر اردوی تیم ملی ایران بودند.

در بازی با تیم اشاره مهدی قائدی نیمه اول را از روی نیمکت آغاز کرد و در حالی که تیمش با یک گل عقب بود به رختکن رفت مهدی قائدی به عنوان یک بازیکن تعویضی وارد میدان شد و دو گل برای تیم زد و در یک گل هم نقش مستقیم داشت تا این گونه از آمدنش به تیم الاهلی دفاع کند.

اما به نظر می رسد کار برای احمد نوراللهی سخت تر باشد احمد نور لقب نوراللهی به عنوان یک هافبک دفاعی ملی پوش به الاهلی امارات رفت. تیمی که در گذشته های نه چندان دور علی کریمی و حسن روشن را به عنوان دو بازیکن در اختیار داشته است. عدم گلزنی هافبک دفاعی تیم ملی ایران در تیم الاهلی باعث شد طاقت مدیران الاهلی تمام شود و  احمد نوراللهی را  دیپورت کنند. همانطور که مهدی ترابی از این تیم قطری دیپورت شد شاید این اتفاق می تواند خبر خوبی برای یحیی گل محمدی و پرسپولیسی‌ها باشد که قبلاً تجربه بازگشت مهدی ترابی را به تیم خود دارند.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

یک نظر

  1. خوش آووومدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.