ماجرای جنجالی بیمه کردن معده مستر تستر توسط بیمه تعاون + علت چیست؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

معده حمید سپیدنام معروف به مستر تستر توسط رکت بیمه تعاون بیمه شد. با جزئیات این خبر و واکنش های آن همراه ما باشید

 

مستر تستر

ماجرای بیمه کردن معده مستر تستر و واکنش ها

حمید سپیدنام معروف به مستر تستر، جمعه 6 اسفند 1400 در طی مراسمی به عنوان برترین های مستر تستر رستوران های منتخب خود را انتخاب و جوایزی به آنها اهدا کرد.

این مراسم در هتل مجلل اسپیناس پالاس تهران برگزار گردید. شرکت بیمه تعاون یکی از اسپانسرها و حامیان این مراسم بود.

ماجرا به اینجا ختم نشد. در طی مراسم که نماینده شرکت بیمه تعاون نیز حضور داشت، اعلام شد که معده حمید سپیدنام معروف به مستر تستر توسط این شرکت بیمه شده است. 

بیمه تعاون یکی از زیر مجموعه های وزارت تعاون است. بیمه کردن معده مستر تستر که بسیاری از کاربران در فضای مجازی او را نماد مصرف گرایی و شکم چرانی می دانند توسط این شرکت بیمه واکنش های مختلفی را در پی داشت. 

به گزارش اقتصاد آنلاین ، هرچند بیمه شدن معده مستر تستر بر اساس آنچه در عرف دنیا وجود دارد، امری نامعقول نیست. اما سوال این است که چرا بیمه تعاون با تبلیغاتی فراوان دست به چنین کاری زده است؟ آیا شیوه های بهتری برای برندینگ وجود نداشت؟

برخی واکنش ها مبنی بر این است که اصل این کار در یک شرایط نرمال مشکلی ندارد ولی در وضعیت امروز کشور که وضعیت معیشتی روز به روز برای مردم دشوارتر می شود، چرا باید زیرمجموعه وزارت تعاون در چنین شریط اقتصادی بد مردم، دست به چنین کج سلیقگی زند و برندینگ خود را دقیقا در نقطه مقابل این افراد یعنی کسب و کاری که به غذاهای لوکس اختصاص دارد، تعریف کند؟

آیا مجموعه آقای وزیر از وظیفه خود در قبال فقرا و شکم های گرسنه فارغ شده که اکنون با بیمه کردن معده آقای تستر چنین شوی عجیبی را در یکی از زیرمجموعه های خود به راه انداخته است؟

و آیا وزیر از این اتفاقات خبر دارد یا همچنان مشغول انتصابات حاشیه دار در سایر حوزه های وزارتخانه است؟ آقای وزیر در این اتفاقات کجاست؟

واکنش های منفی نسبت به این اقدام شرکت بیمه در فضای مجازی و کاربران نیز در شکل های مختلف ادامه دارد…

  بیوگرافی (حمید سپیدنام) معروف به مستر تستر + اینستاگرام و ماجرای بیمه کردن معده

مستر تستر

مستر تستر کیست؟

حمید سپیدنام  متولد سال 1356 در انگلیس می باشد. پدر او قدرت سپیدنام از اساتید و مولفان معروف رشته مهندسی کامپیوتر می باشد. حمید سپیدنام نیز فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد میبد است.

او در حوزه تبلیغات و بلاگری غذا یکی از شخصیت معروف اینستاگرام است که به مستر تستر معروف است. او به رستوران های داخلی و خارجی می رود و در مورد کیفیت غذاها، محیط رستوران ها و… نظر می دهد و آن را در اینستاگرامش به اشتراک می گذارد.

نکته جالب اینجاست که او برای رفتن به این رستورانها که بعضا گرانقیمت نیز هستند، هزینه ای پرداخت نمی کند بلکه بابت رفتن به این رستورانها و معرفی آنها هزینه دریافت می کند.

مستر تستر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.