ماجرای افتتاح دیسکو اسلامی با زنان محجبه در شهر استانبول ترکیه چه بود؟ + عکس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کشور ترکیه یکی از عمده کشور هایی است که اسلام آمریکایی در آن رواج دارد و به تازگی    « مرکز ضد ارزشی دیسکو اسلامی» را افتتاح کرد

 

ماجرای افتتاح دیسکو اسلامی با زنان محجبه در شهر استانبول ترکیه چه بود؟ + عکس

مطلب نیو –  در افتتاحیه مرکز دیسکو اسلامی در استانبول برنامه هایی برگزار شد که باعث تاسف بود. در شروع این مراسم برخی مسئولین شهر استانبول حضور داشتند و دعای افتتاح خواندند و رسما به اسلام توهین کردند که برای افتتاح یک مرکز فساد با عنوان دیسکو دعای افتتاح خواندند و از خداوند پیشرفت این مرکز رادرخواست کردند.

  فیلم/ عزاداری عجیب و حرکات موزون در مراسم عزاداری محرم خبرساز شد

 

این برنامه و خواندن دعای افتتاح در یک مرکز فساد در واقع همان رواج اسلام آمریکایی است که در ترکیه شدت گرفته و مردم مسلمان ترکیه را تهدید می کند . رقاصی زنان با حجاب بعد از خواندن دعای افتتاح در مقابل چندین هزار نفر نکته جالب توجه بود . بعد از رقص زنان باحجاب در مقابل مردان و مسئولین شهر ترکیه یک زن محجبه مالزیایی اقدام به خوانندگی و نوازندگی کرد ، که به طور کامل ارزش های اسلامی را زیر سوال برد و این نوعی به مسخره گرفتن ارزش های دین اسلام است این همان اسلام آمریکایی است که کشورهای غربی در تلاشند که آن را در کشورهای اسلامی ترویج دهند و با زیر سوال بردن ارزش های اسلامی در صدد تبلیغ و گسترش آن هستند.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.