لحظه وحشتناک سقوط شرکت کننده مسابقه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور + ویدئو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سری جدید مسابقه مهیج «سیم آخر» که به تازگی از شبکه سه پخش می شود این بار با صحنه سقوط ترسناک یکی از شرکت کنندگانش همه را شگفت زده کرد

 

لحظه وحشتناک سقوط شرکت کننده مسابقه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور + ویدئومطلب نیو –  مسابقه سیم آخر با مجری گری خوب رضا رشیدپور در بخش حفره سقوط  با سقوط ناگهانی شرکت‌کننده همه را متعجب کرد.

در این بخش که رشیدپور چند بار با کنترل سعی کرد که حفره سقوط را فعال کند اما این اتفاق نمی افتاد و ناگهان زیرپای شرکت کننده خالی شد و به حفره سقوط کرد که باعث نگرانی و تعجب همه شد. اما بعد از آن معلوم شد که هیچ اتفاقی نیفتاده و حال او خوب است.

  فیلم سینمایی (قصیده گاو سفید) و حضور در جشنواره فیلم آمریکا و برلین + اسامی بازیگران

لحظه وحشتناک سقوط شرکت کننده مسابقه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور + ویدئو

فصل جدید مسابقه سیم آخر

مسابقه سیم آخر که فصل جدید آن با فضا و دکور متفاوت به تازگی از شبکه سه سیما پخش می‌شود، بخش جدیدی به نام سقوط آزاد هم به بخش‌های قبلی خود اضافه کرده است.  در این فصل تعداد گروه شرکت کننده ها در مسابقه بیشتر شده و هر گروه با شیوه‌های مختلفی از مراحل مسابقه حذف می شوند.

 

لحظه وحشتناک سقوط شرکت کننده مسابقه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور + ویدئو

جایگاه تماشاچیان هم تعبیه شده است اما به دلیل شیوع کرونا تماشاگران در مسابقه حضور ندارند. مجری این برنامه رضا رشیدپور، تهیه و کارگردان محمد رضا رضاییان، طراحی دکور مرتضی بهبهانی ، مدیر تصویربرداری حسین حاتمی، کارگردان تلویزیونی محمدرضا درخشان و مجری طرح حمید مراونی هستند.

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.