قتل غزاله شکور (جزئیات از زبان مادر و پدر او) + فیلم مصاحبه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قتل غزاله شکور (جزئیات از زبان مادر و پدر او) + فیلم مصاحبه

 

غزاله دختری که توسط نامزد خود به نام آرمان عبدالعالی در روز ۱۲ اسفند ماه شش سال پیش در خانه آرمان با ضرباتی به سر به قتل رسید .  قبل از از انجام تحقیقات آرمان از بیان حقیقت سرباز می زد ولی بعد از  مشخص شدن جزئیات پرونده و قتل ،زبان به اعتراف گشود و پرده از این قتل دردناک برداشت.
غزاله شکور

قتل غزاله شکور:

غزاله دختری که توسط نامزد خود به نام آرمان عبدالعالی در روز ۱۲ اسفند ماه شش سال پیش در خانه آرمان با ضرباتی به سر به قتل رسید .

قبل از از انجام تحقیقات آرمان از بیان حقیقت سرباز می زد ولی بعد از  مشخص شدن جزئیات پرونده و قتل ،زبان به اعتراف گشود و پرده از این قتل دردناک برداشت.

ماجرای آشنایی و شروع این قتل:

آرمان و غزاله در یک مسافرت در خارج از کشور با یکدیگر آشنا شدند و بعد از مدتی از آشنایی قصد ازدواج داشتن که بعد از تصمیم آرمان مبنی بر خروج از کشور و زندگی در خارج یک روز در خانه آرمان زمانی که پدر و مادرش در آن جا نبودن بر سر این موضوع با غزاله جر و بحث کرده و سپس به وسیله میله بارفیکس ضرباتی به سر غزال وارد کرده و او را میکشد و سپس جسد را در یک چمدان قرار داده و در سطل زباله رها می کند.

 متاسفانه بعد از گذشت مدت ها و جستجو های بسیار توسط ماموران انتظامی جسد غزاله هیچ وقت کشف نشد،حال آقای شاهین صمدپور که یک مستندساز است این بار مصاحبه ای را با پدر و مادر غزاله انجام داده است.چندی پیش قبل از اجرای حکم قصاص آرمان خانواده غزاله به او یک ماه مهلت دادند تا جای جنازه غزاله را مشخص کند.

حال صحبت های خانواده غزاله را  با این مستندساز ببینید و بشنوید:

  پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست؟ / مادرانه آرمان را اعدام نکنید! + فیلم مصاحبه

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.