فیلم کتک خوردن معلم سر کلاس درس! / وقتی دنیا برعکس شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فیلمی از درگیری یک معلم با تعدادی از دانش آموزانش در کلاس درس در فضای مجازی منتشر شد

 

کتک خوردن معلم سر کلاس درس

مطلب‌نیو – انتشار فیلمی از ضرب و شتم یک معلم توسط آموزانش در فضای مجازی بازتاب های گسترده ای داشت.

البته هنوز مشخص نیست که این ویدیو که حاکی از

ضرب و شتم این معلم که توسط دانش آموزان صورت گرفته به صورت شوخی یا جدی بوده است!

  فیلم/ جلسه جنجالی وحید یامین پور با اینفلوئنسرهای اینستاگرامی حقیقت دارد؟

بر اساس اطلاعات منتشر شده در فضای مجازی این ویدئو مربوط به شهر بروجرد میباشد.

این ویدیو در حال دست به دست شدن در شبکه های اجتماعی که با انتقادهای بسیاری روبرو شده و بازتابهای گسترده ای از طرف معلمان و دانش آمزان داشته است.

آقای مهرافزون، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد

درپی انتشار ویدئویی در فضای مجازی با موضوع اذیت و آزار یک معلم توسط چند دانش آموز در یکی از کلاس های درس در بروجرد ، آقای مهرافزون، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد به خبرگزاری صداوسیما گفت:

این فیلم مربوط به سال ۱۳۹۵ است که در یکی از روستاهای شهرستان بروجرد رخ داده بود و همان روزها این معلم شکایت خود را از دانش آموزان پس گرفت.
معلم یاد شده هم اکنون جزء نیروهای بازنشسته است.

منبع؛ اقتصاد ۲۴

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

3 نظر

  1. تبریک به وزیر آموزش و پرورش و نمایندگان مجلس که باعث این خفت و خواری معلم ها هستند…
    وگرنه اگر دانش آموز معلمش را در حال مسافر کشی یا دست فروشی نبینه حرمت معلم از بین نمیره که اینگونه با معلم رفتار بشه ـــ معلم ها بواسطه تنگای مالی و مشکلات زندگی مجبور به شغل دوم هستند دانش آموزان بی پدر و مادر معلم را مسخره و ملعبه دست خودشون میکنن این معلم بروجردی دست فروشی میکنه برا امرار معاش و دانش آموزان اونو توی خیابون دیدن حالا تو کلاس اینجور برخورد میکنن باهاش ــ

  2. هرچند موافق کتک خوردن دانش آموز از معلم نیستم امامعلم حرمت داره تلاش کرده و قراره بچه های مملکت رو آموزش بده من واقعا ابراز تاسف میکنم برای کسانی که شان معلم رو اینچنین پایین آوردن مخصوصا معلم های آقا که تمام تلاششون برای امرار معاش خانواده است.

  3. واقعا شرمنده معلم شدم ای کاش اونهایی که معلم رو مسخره کردن یا بهش میخندیدن میفهمیدن که احترام به معلم مثل احترام به پدر و مادر واجبه من چند وقت پیش معلم دوران ابتدایی و راهنمایی خودم رو دیدم با وجود اینکه بخاطر شیطنتهای بچگی از ایشون کتک زیاد میخوردم دستشو بوسیدم ماها اگه درست بودیم که معلم ما رو نمیزد پس از ماست که بر ماست خدا سایه معلم ها رو حفظ کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.