فیلم چالش رقص امین زندگانی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چالش رقص امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون کشور به سوژه رسانه ها تبدیل شد،امین زندگانی با دعوت از بازیگران و فوتبالیست های کشور درخواست کرد که به چالش او بپیوندند

 

 

مطلب نیو – بعد از انتشار ویروس کرونا در سطح کشور و همچنین درگیر شدن بسیاری از شهرها و استانها با این ویروس پرستاران و پزشکان در خط مقدم مقابله با این بیماری قرار گرفتند و متاسفانه تاکنون تعدادی از آنها در این راه جان خود را از دست دادند.

در طول این مدت از انتشار ویروس کرونا در کشور برخی از ویدیو های رقص دسته جمعی پرستاران در فضای مجازی منتشر و مورد توجه قرار گرفت.

در این ارتباط بسیاری از منتقدان به این موضوع عکس العمل نشان دادند و این گونه رفتارها را به دور از شأن نظام پزشکی و پرستاری دانستند و همچنین برخی از افراد مثل امین زندگانی با انتشار ویدیو ها و برخی مطالب در رسانه ها و فضای مجازی از پرستاران دفاع کردند.

امین زندگانی با انتشار یک ویدیو در صفحه شخصی خود با ایجاد یک کمپین به حمایت از پرستاران پرداخت و از فوتبالیست ها و دیگر بازیگران نیز دعوت کرد تا به چالش او بپیوندند.

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

3 نظر

  1. مردم دارند عزیزانشون رو از دست می دهند اینها چالش رقص راه انداختند عقل هم چیز خوبیه

  2. حتی بدون در نظر گرفتن موضوع ایدئولوژی و هنجارهای دینی و سایر مسائلی از این قبیل، این حرکت آنهم از بازیگری که او را بارها در نقش های مذهبی دیده ایم و به این شکل، در ذهن مخاطبان حک شده، دور از انتظار بود اما آدم وقتی می بینه و یادش می افته که خیلی بزرگتر از او، آقای اکبر عبدی همین چند وقت پیش و در کنسرت آقای عقیلی، هیجان زده شد و اصطلاحاً جوگیر شد و رفت جلو و رقصید و سبکی کرد تا جایی که با تذکر، نشوندند سر جاش و بعدها هم توجیه ها کرد هم خودش و هم دوربری هاش، دیگه رفتار این بازیگر زیاد هم ناخوشایند به نظر نمی رسه! از مهمترین ضعف های بیشتر بازیگران در چندساله اخیر و در کنار خیلی ضعف های ملموس دیگر، یکی عدم کنترل بر خود و خودکنترلی در رفتارها و گفتارها است و دیگری، اظهارنظرکردن ها در همه شاخه ها و خارج از تخصصشان که این ضعف ها، به شدت از محبوبیت و مقبولیت بیشتر این بازیگران کاسته است؛ به نظر می رسد ما متأسفانه هنوز به اون بلوغ یافتگی مدنظر در عرصه سینما نرسیده ایم و این را می شود هم در خود بازیگران هم در محتوای فیلم ها و سریال های ارائه شده و هم در فرم دید؛ یعنی هم در فرم و در شکل و هم در محتوا، اشکال جدی و ضعف داریم؛ در کنار همه اینها وقتی بازیگر بی تعهدی هم به این ضعف ها، اضافه می شود، فضا خیلی تاریک تر می گردد.

  3. خدایا ببین با کیا شدیم75000000نفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.