فیلم/ پیر مرد معلول که مغازه اش در مراغه تخریب شد کیست؟ + واکنش ها در فضای مجازی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یک ویدئو از شیون های یک پیرمرد که گفته می شود اهل مراغه است و مغازه او تخریب گردیده در فضای مجازی منتشر شد

 

فیلم/ پیر مرد معلول که مغازه اش در مراغه تخریب شد کیست؟ + واکنش ها در فضای مجازی

مطلب نیو – بر اساس ویدئو منتشر شده در فضای مجازی که در حال دست به دست شدن است یک پیرمرد معلول بر روی خرابه‌های یک مغازه نشسته

و شیون می کند

در توضیحات ویدیو عنوان شده که مغازه این پیر مرد معلول که اهل مراغه می باشد توسط مامورین شهرداری تخریب شده است

  فیلم / ماجرای تجاوز یک جوان مشهدی (ابلیس بد بو) به 7 دختر در شمشادهای ایستگاه مترو

در خصوص صحت فیلم منتشر شده و خبر تخریب مغازه این پیرمرد هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست و قابل تایید نمی باشد

همچنین شهرداری مراغه و مقامات محلی نسبت به ویدئو منتشر شده و ادعای تخریب مغازه این پیرمرد توسط مامورین شهرداری واکنشی نشان ندادند

اما ماجرا از چه قرار است؟ (به نقل از آناج)

پیگیری‌‌‌های آناج از صحت و سقم ماجرای پیرمرد مراغه ای، نشان می‌دهد که ارباب مغازه ای که سرقفلی اش به نام آن پیرمرد است، به طمع گران شدن ملک در آن منطقه، با ساخت و پاخت عوامل شهرداری منطقه و در حالی که شهرداری مرکز این شهر مخالف تخریب بوده، توانسته مجوز تخریب این ملک را بدون جلب رضایت صاحب مغازه دریافت کند و ماموران شهرداری منطقه نیز شبانه اقدام به تخریب این ملک کرده اند.

اما پیش از این طی نامه ای که توسط شهرداری مرکزی صادر شده، هر گونه اعطای مجوز تخریب را بدون اتخاذ تصمیمات قضایی کان لم یکن دانسته ولی برخلاف این نامه ماموران شهرداری منطقه مربوطه مشخص نیست با چه عنوانی این ملک را تخریب کرده اند.

تاوان این بی قانونی‌ها را هم اکنون نظام جمهوری اسلامی‌ایران در حال پرداخت است، بی قانونی هایی که تمامی‌ندارد و ضروری است، نهادهای نظارتی مربوطه و دادستان منطقه به این موضوع ورود کرده و اجازه خطاهایی که بهانه دست شبکه‌‌‌های معاند می‌دهند را نداده و با خاطیان مربوطه برخورد قانونی صورت گیرد.

انتظار می‌رود با ورود دستگاه قضایی به موضوع و در ادامه با پیگیری‌‌‌های قانونی، حق پایمال شده پیرمرد نیز به وی برگردانده شود.

مجله اینترنتی مطلب نيو : انتشار مطالب و اخبار تحليلي ساير رسانه‌هاي داخلي و خارجي لزوماً به معناي تاييد محتواي آن نيست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضاي رسانه‌اي منتشر مي‌شود.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.