فیلم ورود پهباد اسرائیلی به آسمان ایران از طریق آذربایجان

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ورود پهپادهای اسرائیلی به آسمان ایران زنگ خطری است برای همه،مصطفی خوش چشم در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد اسرائیلی‌ها از این طریق اسناد هسته‌ای ایران را سرقت کردند.

 

مطلب نیو – مصطفی خوش چشم کارشناس مسائل بین المللی در مصاحبه اخیر تلویزیونی‌ اش اعلام کرد که اسرائیل در مذاکره با اردوغان رئیس جمهور ترکیه خواستار مشارکت ترکیه در اهداف خودش بر علیه ایران شده.

اسرائیل ترکیه را رقیب ایران و خود را دشمن ایران می‌داند بنابراین همکاری این دو در آذربایجان علیه ایران موفقیت آمیز خواهد بود. با این حال ایران باز هم سعی کرده از طریق دیپلماسی این مشکل را حل کند.

اسرائیل از طریق سرمایه‌گذاری مالی مذاکره و انرژی توانست در ترکیه برای خود جایی باز کند و در نهایت در آذربایجان پایگاه‌نظامی بنا کند. بعد از این کار اسرائیل توانست هر از گاهی پهپادی را به ایران بفرستد و در ایران کارهایی را دنبال کند. در نهایت با یک بار توانستیم یکی از پهپادهای آنها با نام هرمس را بزنیم. 

در عملیات زدن پهپاد هرمس که پرنده کوچکی بود ما از ابتدای ورود آن به مرز متوجه اش شدیم. اما آن را نزدیم تا ببینیم به کجا می خواهد برود و قصد و هدف چیست و در نهایت آن را در نزدیکی نطنز منفجر کردیم.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.