فیلم وحشتناک حمله آدمخوار فرانسوی به زن 73 ساله بعد از فرار از بیمارستان روانی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 فیلم حمله آدمخوار فرانسوی به زن 73 ساله

حمله یک آدمخوار فرانسوی به یه زن 73 ساله موجی از نگرانی در فرانسه به همراه آورده است. با جزیئات این خبر با ما همراه باشید

 

 

ماجرای حمله آدمخوار فرانسوی

در روز چهارشنبه 26 ژانوبه 2022 مردی به قصد خوردن یک زن به او حمله کرد. این فرد که ژرمی رمبو می باشد بعد از اینکه از بیمارستان روانی شهر تولوز واقع در جنوب غرب فرانسه فرار کرده بود.

او در طی انتقالش از بیمارستانی به بیمارستان دیگر  موفق به فرار شد،به قصد خوردن یک زن 73 ساله به او حمله میکند. اگر چه موفق به کشتن او نمی شود و پلیس او را دستگیر می کند. این مرد که به آدمخوار پیرنه معروف است و حضور دوباره او در شهر باعث موجی از نگرانی بین مردم شده است.

  فیلم کامل اسلحه کشی داور فوتسال برزیل در زمین مسابقه در مقابل بازیکنان

 

 فیلم حمله آدمخوار فرانسوی به زن 73 ساله

ژرمی رمبو کیست؟

ژرمی رمبو  34 ساله و عضو سابق ارتش فرانسه می باشد و از سربازانی ست که در سالهای 2011-2012 به افغانستان اعزام شده بود. او در افغانستان یک کشاورز 90 ساله را به قتل رسانده بود و در توجیه کارش گفته بود که فکر می کرده این کشاورز از اعضای طالبان بوده است.

اگرچه در پرونده ژرمی رمبو  قبل از اعزام او  به افغانستان نشانه‌ای از اختلال روانی دیده  نشده بود؛ ولی در سال 2018 پس از بررسی‌های پزشکی و روانپزشکی به تصمیم مقامات فرانسه  او را به یک بیمارستان روانی منتقل کردند. 

 فیلم حمله آدمخوار فرانسوی به زن 73 ساله

 فیلم حمله آدمخوار فرانسوی به زن 73 ساله

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.