فیلم هوایی عملیات جستجوی کوهنورد مفقود شده در علم کوه + شرح حادثه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

فیلم هوایی عملیات جستجوی کوهنورد مفقود شده در علم کوه + شرح حادثه

 

 

 

 عملیات جستجو:

این فقط قسمتی کوتاه از عملیات جستجوی هوایی در منطقه علم کوه است امروز کادر پروازی به سرپرستی کاپیتان عباس گودرزی تلاش زیادی کرد تا اثری از کوهنورد مفقودی پیدا شود اما تا این لحظه هیچ خبری از کوهنورد شیرازی محمد جواد رحیمیان در دست نیست.

تمام نقاطی که احتمال وجود این فرد بود جستجوی هوایی و عکس کامل و واضح از منطق تهیه و در اختیار تیم های فنی در کلاردشت و اعضای تیم شیرازی مستقر در کلاردشت جهت آنالیز بیشتر قرار گرفت.

منطقه حصار چال به دلیل وجود نقاط بسیار خطرناک بهمن خیز در فصل زمستان صعود نمی شود تمامی اعضای حاضر در عملیات جستجو با تمام توان و روحیه بالا در حال انجام کار و جستجو برای پیدا کردن کوهنورد مفقود شده شیرازی هستند

 

شرح حادثه:

در روز پنجشنبه یکی از کوهنوردان حاضر در منطقه علم کوه که برای صعود این کوه به دامنه‌های قله علم کوه قرار رفته بود در راه برگشت مفقود شده است.

اطلاعات در خصوص مفقودی این کوهنورد به فرماندار کلاردشت و تیم های هلال احمر اعلام شد و تیم های جستجو از روز پنج شنبه به دنبال پیدا کردن نشانه هایی از این کوهنورد می باشند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده دو کوهنورد در هفته پیش در از مسیر گرده آلمانها اقدام به صعود قله علم کوه می کنند و پس از رسیدن به جان پناه منطقه و سپری کردن یک شب تا صبح در آنجا روز پنجشنبه صبح از یکدیگر جدا می‌شوند و با این که یکی از آنها از کوه پایین آمده و به مقصد خود رسیده خبری از دیگر کوهنورد در دست نیست.

محمد جواد رحیمیان کوهنورد  اهل شیراز می باشد و ۴۵ سال سن دارد و از روز پنج شنبه در منطقه علم کوه مفقود شده است

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.