فیلم مراسم باشکوه انتقال پیکر خدمه کشته شده پرواز اوکراینی به فرودگاه کیف

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مراسم باشکوه انتقال پیکر خدمه کشته شده پرواز اوکراینی به فرودگاه کیف

 

 

امروز در یک مراسم باشکوه با حضور مقامات رسمی کشور اوکراین در فرودگاه کیف مراسم انتقال پیکر خدمه کشته شده پرواز اوکراینی در فرودگاه کیف برگزار گردید.

 

امروز در یک مراسم باشکوه با حضور مقامات رسمی کشور اوکراین در فرودگاه کیف مراسم انتقال پیکر خدمه کشته شده پرواز اوکراینی در فرودگاه کیف برگزار گردید.در این مراسم تمامی مقامات بلند پایه کشور اوکراین حضور داشتند.

در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در هفته گذشته در اطراف تهران که بر اثر خطای انسانی صورت پذیرفت ،مجموعا 176 نفر شامل شش خدمه کادر پروازی کشور اوکراین در این حادثه جان خود را از دست دادند

 

شرح حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی:

هفته گذشته پرواز اوکراینی که تهران را به مقصد کیف پایتخت اوکراین ترک می‌کرد پس از پرواز از فرودگاه مهرآباد بعد از گذشت  دقایقی به علت نزدیک شدن به یکی از مراکز مهم و حساس سپاه مورد حمله و اثبات موشکی پدافند هوایی سپاه پاسداران قرار گرفت و متاسفانه تمامی ۱۷۶ مسافر و خدمه این پرواز کشته شدند .

در طول روزهای گذشته پیکر کشته شدگان این حادثه در داخل ایران و خارج ایران به خانواده‌های آنها تحویل داده شد و مراسم خاکسپاری آنها انجام گرفت.

بیشتر کشته شدگان این هواپیما شامل هم وطنان ایرانی بودند.

شش خدمه خطوط هوایی اوکراین در این سانحه نیز کشته شدند که پیکر آنها امروز طبقه یک مراسم رسمی با حضور مقامات بلند پایه کشور اوکراین با ورود اجساد کشته شدگان طی یک مراسم باشکوه به فرودگاه کیف برگزار گردید.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.